Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Homeopátiás gyógyszert szedek...

Homeopátiás gyógyszert szedek ( Arnica Montana ) 2 x5 golyót. Boiron termék. Pénteken a gyógyszertárban ugyanazt a dózisút vásárolta a férjem, de több és kisebb golyó van a kisüvegben. Peithner AG a gyártó. Ezt milyen adagban kell szedni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:

ugyanolyanban.

A golyók mérete nem számít. A lényeg a potencia, vagy ahogy te írod, a dózis.

2013. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy milyen potenciában szedsz Arnicát és mire?


Egyébként ahogy az előző írta, ugyanúgy kell szedni, ha azonos a potencia.

2013. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kicsit elbizonytalanodtam, mert nagyon aprók a golyócskák. Hozzászoktam a Boironos mérethez, ami kis fiolában volt. Ez kis üvegben van. Jóval több van benne, mondjuk ezt az ára is jelzi :-(

Egyébként vakbélműtétem volt és a sebkezelésre, gyógyulás gyorsítására szedek 2*5 golyót. Úgy veszem észre, hogy jó fájdalomcsillapító is, mert a bevétel után kb 1 órával már szinte alig érzem a fájdalmat.

Kisfiamnak is ezt adta a doktornő. Bármilyen vérzése van, azonnal ezt kell adni és nagyon jó vérzéscsillapító.

2013. ápr. 16. 21:46
 4/7 A kérdező kommentje:
15 CH a potencia
2013. ápr. 16. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Vagyis 15-ször hígították a századrészére. Ki lehet számolni vajon mi van még benne cukron kívül: semmi.
2014. szept. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Vagy aki nem csak anyagi dolgokban gondolkodik az tudja, hogy információ van benne ;-)
2014. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 advance válasza:
Az én szervezetem számára információval az érezhető(érzékelhető) mennyiségű vegyület bír.
2014. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!