Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti mernétek bármiféle gyógysze...

Ti mernétek bármiféle gyógyszert rendelni interneten? A biológia tanárom szerint nagy felelőtlenség, még a gyártó hivatalos weboldaláról sem szabad rendelni (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Valahogy szóba jött, hogy az egyik osztálytársam úgy emlékszem Aspirint rendelt az aspirin.com weboldalról, és ez a tanárom szerint felelőtlenség, bármilyen weboldalról rendelni, mert még ha 100%-ig hivatalos is a weboldal, akkor sincs annyira bevizsgálva a gyógyszer mintha gyógyszertárban lenne, mert arra nagyon szigorú törvények vonatkoznak, más egy telephelyen, ahová könnyebben bekerülhet hamis gyógyszer, mert a világ gyógyszermennyiségének kb 20-30%-a hamis. Ti hogy gondoljátok ezt? Én sem rendelnék ismeretlen weboldalakról semmit, de azért szerintem hivatalos weboldalakról lehet.
2012. aug. 12. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy semmilyen oldalról nem rendelnék. Akár hivatalos, akár nem. Főleg hogy nagyvárosban lakom és 5 méterenként gyógyszertár van. Esetleg aki rendel az azért teszi mert lehet neten olcsóbb, de én nem kockáztatnék.
2012. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vannak olyan testtömegnövelők, potencianövelők, vitaminok amik kereskedelmi forgalomban sehol sem kaphatók, csak kizárólag a saját weboldalukról rendelhetőek meg. Ezek nem ajánlatosak ?
2012. aug. 12. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont nemrég rendeltem a gyártó weboldaláról :) Igaz, nem rendes "gyógyszer", csak olyan gyógykészítmény, ami jó a visszatérő húgyúti gyulladásokra (Walurinal). Eddig gyógyszertárban vettem, de most a honlapjukon volt olyan akció, amivel sokkal jobban jártam. Ugyanaz a doboz, ugyanolyan ízű tablettákkal. Az ilyen nem hiszem, hogy gondot jelent. Viszont komolyabb gyógyszert, vagy kétes szereket (mint a potencianövelők) nem rendelnék.
2012. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azok aztán végképp nem ajánlottak. Az ilyen szedett-vedett weboldalak kétes összetételű táplálékkiegészítőkkel a legrosszabbak.


De webpatikából, komoly gyártótól azért talán nem kell félni.

2012. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!