Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Allergiás vagyok, milyen...

Allergiás vagyok, milyen esélyeim vannak a gyógyulásra?

Figyelt kérdés
Már 12-13 éves korom óta allergiás vagyok valamilyen vadvirág porára és ez már lassan 10 éve így megy. Biztos vagyok benne, hogy az allergiám okozója valamilyen vadvirág, mert a legerősebb tünetek egy bob pályázás alkalmával kezdődtek a magas réti fűben. A tünetek körülbelül április közepétől június elejéig szoktak jelentkezni. Június közepére általában már tünetmentes vagyok. Orvoshoz nem tudok fordulni, mivel megbízhatatlan háziorvosom van, gyógyszereket pedig nem akarok szedni csupán tünetkezelés céljából. Van valamilyen módszer, hogy gyökerestül legyőzzem az allergiát? Azt még tudni kell rólam, hogy nem dohányzom, nem iszom és sportolok!

2013. ápr. 22. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem hinném, hogy sokat tudnál tenni ez ellen, lehetséges, hogy idővel egyre enyhébbek lesznek tüneteid. Én is kiskorom óta kűzdöttem az allergiával. Városban lakom, itt annyira nem vagyok kitéve a polleneknek, de amikor elkerültem egyetemre, ott a kollégium egy park közepén volt, sok gaz és egyéb növény. Első évben szenvedtem rendesen, de aztán a következő évben már nem volt vészes, mostanra pedig már semmilyen pollen nem okoz allergiás reakciót, mondhatni elnőttem. Én sem szedtem semmilyen allergiára való gyógyszert soha.
2013. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Imago készüléket, abban van allergiás program is!
2013. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pollen allergiára árulnak orr-spayt.


A másik egy gyakorlat, amit mindennap jó ha elvégzel-- Erősítened kell az arci és orr-körül az energia védelmedet.


A gyakorlat... Tedd össze a tenyeredet de csak annyira, hogy a domborulatai érjenek össze, amikor elkezd melegedni, utána tedd nagyon közel, majdnem hozzáérve az arcodhoz, kezd az orral és akörül. és hagyd ott mind addig amíg azt nem érzed melegszik az orrod. S ezt mindenhol végezd el azért hogy az arc energia burkát közvetlenül felerősítsed.

31.f. A testérzésünk kifejlesztése.

ird be a keresőbe ez egy fejezet cim-segitségül

2013. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint az allergia ha már kialakult, nemigen gyógyítható. A tüdőgyógyászatok allergológiai rendelésén tudnak neked tanácsokat adni. Létezik pl biorezonanciás nyálkahártyakezelés már a kórházakban is helyenként, vannak időszakosan szedhető tüneti szerek, injekciókúrák is.Létezik sóoldatos tengervizes orröbblítő, recept nélkül kaphatóak a gyógyszertárban, nagyon hasznosak. Létezik olyan kezelés, amivel apránként hozzászoktatnak az allergénhez, így elmaradnak a tünetek, ezt is az allergológián csinálják. Vannak szobai légtisztító berendezések is, emellett gyakran moss hajat, függönyt, stb, mert ezekre tömegével lehtnek odabent is ráragadva a pollenek. Homeopatás szerek is vannak pollenallergiára.
2013. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább fordulj allergológushoz,ne a háziorvosodhoz?
2013. máj. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!