Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ismeritek a Sugar Balancer...

Ismeritek a Sugar Balancer terméket? Inzulinrezisztenciára jó lehet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:

IR-re a következetes, lowcarb étrend által nyújtott alacsony inzulinszint hoz megoldást, és a rendszeres testmozgás!


Gyulladáscsökkentő táplálkozás és edzés, így hónapról hónapra javulni fog az állapotod és MEGGYÓGYULSZ!

2013. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lowcarb? Az mit is jelent?

Az étkezésemre eddig is odafigyeltem (kerülöm a magas szénhidráttartalmú élelmiszereket, gabonák közül csak barna rizst eszek), de úgy tűnik, hogy ez magában nem elég hatásos.

2013. máj. 16. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt van a világ egyik legnagyobb vicce. Láttad a Watchmen-t? Vannak ilyen érdekes kis 'mókák', például az hogy a cukorbetegség előszobájában nem TILTANAK el a cukortól. A barnarizs is tele van keményítővel, azaz cukorral. Azaz még mindig szénhidráttal terheled a szervezetedet, amire már tudjuk hogy szerencsétlen nem tud másként reagálni, a sejtjeid növelik az inzulinnal szembeni érzéketlenségüket.

És te újra keményítőt eszel, újra inzulint termeltetsz a hasnyálmirigyeddel. Miért? Mert nem szóltak hogy ez őrültség. Mert ilyen viccben élünk.


Én most direkt szóltam. Keressek cikket neked hogy mi, miért?

2013. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor mit is kellene ennem? Csak kérlek ne azt írd, hogy húst, mert attól irtózom. Valamit meg muszáj a zöldségeken kívül, mert ha nagyon alacsony a vércukrom, akkor este pl aludni sem tudok a remegéstől.
2013. máj. 16. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom, de a gyógyulással együtt javulni fog a vércukor szabályozásod. Na a cukorfüggésnek ez a biológiai tünete. Egyszer csak lelkileg vágyik szénhidrátra az ember, utána már nehéz élni nélküle.. szomorú dolog, és bízom benne hogy tudatosan felismered, hogy ez nem jó így :(


Nem feltétlen kell húst enni, bár fehérjét valamilyen tejmentes formában célszerű. Bármilyen zsíros, tojásos étel segít stabilan tartani a vércukorszintet, a húsoknak pedig rengeteg elkészítési módja van. Olyanok is, ahol alig érződik hogy hőst ettél, mert rengeteg zöldséggel együtt fogyasztod.


Én nagyon ajánlom, hogy mielőtt leírod a zöldségeket, húsokat adj annyi esélyt magadnak, hogy legalább egyszer egy időre kipróbálod, hogy egy tápláló, zsírokban nem szegény táplálkozás mellett hogyan alakul a vércukorszinted.


Persze az IR gyógyulása úgy tudom mindenképpen együtt jár rosszullétekkel, hiszen le kell szoktatni arról a szervezetet amire már biológiailag, hormonálisan is rákattant.


Beszélhetsz szakemberekkel, keresheted a saját betegségedben rutinos, gyógyult emberek társaságát és tanácsát (az internet nagyszerű világa)


És talán olvasgass ilyen oldalakat

[link]


[link]

(mail címet kell megadni)


[link]


Ezekkel okosodhat az ember. Az oldalon gyógyulástörténetekről is beszámolnak, érdemes átnézni, elég jó tematikája van a lapnak.

2013. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy belinkelted. Pont B.É. oldalán olvastam régebben, hogy egy lány úgy paleózott, hogy közben barna rizst is evett, mégis meggyógyult.

Az a baj, hogy pont azokat az ételcsoportokat kell kerülni, amit szeretek :) Milyen könnyen lemondanék a húsról, mert azt utálom. Még rágondolni is rossz, hogy valami zsíros izé legyen a gyomromban. Kell lennie valami más alternatívának...

2013. máj. 16. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen rengeteg sikert kívánok, hogy megtaláld ezt az utat!


Amiről kérdeztél lehet hogy működik, mert tüneti kezelésre létezik gyógynövényes kezelés.

Illetve az egyik linkelt lapon írnak úgy emlékszem az akupunktúráról. A nagy rizsevő kínaiak már régóta törik a fejüket a az IR kezelésén, értek is el eredményeket.

2013. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Nekem is IR-em van és nagyon sokat javultak az eredményeim mióta diétázom (3hónapja). Szóval,ha szeretnéd leírok mindent, amit csak javasolni tudok, csak kicsit hosszú szóval akkor írj privit és átküldöm! Egyébként hány éves vagy?
2013. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!