Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használt valaki krómtablettát...

Használt valaki krómtablettát inzulinrezisztenciára? Segített a fogyásban?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én nem konkrétan inzulin rezisztenciára szedtem, hanem étrend kiegészítőként, persze több vitaminnal is kombinálva.


Azt vettem észre, hogy jobban kívántam az cukrot, de kevésbé híztam tőle.


Ami nagyon fontos, hogy csak magában nem sokat ér, B vitaminnal főleg nem árt kombinálni, hogy a sejtek ne csak felvegyék a cukrot, hanem el is tudják égetni.


Egyébként azt hallottam, hogy cukorbetegségre, inzulinrezisztenciára jó, de mindenképpen javaslom, hogy komplex étrend kiegészítőben szedd ne magában, mert egy egy vitamin, ásványi anyag magában szedve relatív hiányát okozhatja más vitaminoknak, ásványi anyagoknak és akkor többet árt mint használ.

2013. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rengeteget kell rá inni, mivel fémről van szó, emellett a májfunkciónak is oda tud verni, nem szabad orrba-szájba szedni.
2013. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!