Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fél éve már hogy elmentem...

Rebeca2020 kérdése:

Fél éve már hogy elmentem csípőfájás miatt orvoshoz. Azt mondták hogy csak be van gyulladva, mert még porcos és túl lett terhelve, és hogy calcium szedéssel el fog múlni, de ne múlt el teljesen. Mi lehet a baj? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el addig, amíg nem vizsgálnak meg rendesen. Röntgen, ultrahang, mittudomén.
2013. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Mi az, hogy még porcos és azért gyulladt be? Hány éves vagy?

Ha be van gyulladva, akkor kell valami gyulladáscsökkentő.

2013. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Három hónapig szedjél Proenzi 3-at és javít a porcok állapotán.Én szedtem jó a hatása 1 hónap után jobb lesz az izületek kenése észrevehetőóen.Az izületi elváltozások lassan gyógyulnak!
2013. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. és már túl vagyok 1 gyulladáscsökkentőkúrán, de sajna visszatért. a gyulladáscsökkentő csak a fájdalmat enyhíti, nem az okát. szóval miután már nem szedtem ,visszatért.
2013. máj. 21. 09:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a bal csípőm fáj 10-es skálán úgy 6-os... neked is ilyesmi volt? És erre adtak tabit? Én is 15 vagyok... és lány, de még nem voltam dokinál... csak 3-4 napja érzem...

Van tanácsotok vagy valami?

2013. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kétféle csípőfájás van: ami erős és mozgásra fáj, és ami folyamatosan fáj és idővel fokozódik, amíg nem bírod tovább és beveszed az algofelxet.Nekem az utóbbi van, ami asszem gyulladás. neked melyik?
2013. jún. 8. 20:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát! Már nagyjából egy éve szedem a porcerősítőt és már alig vannak panaszaim.
2014. júl. 3. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!