Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pár hónapja elkezdtem cigizni...

Mate0708 kérdése:

Pár hónapja elkezdtem cigizni (napi 3-4szál). Ezt követően folyamatos hasmenés jött rám és azóta sem múlt el . A dohányzást még nem hagytam abba . Lehetséges h a nikotin az oka? (cigizés után sosem vagyok. Rosszul)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet. Milyen fajtát szívsz? Mért kezdtél el dohányozni? Hagyd abba, ha elmúlik egyértelmű. F/29
2013. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kókuszjoe válasza:
Mentolos cigit ne szívj,mert attól lehet hasmenésed meg hányingered!Legalább2 napig ne cigizz,és ha ez idö alatt nem megy a hasad akkor a cigi lessz az oka!
2013. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Malboro Gold-ot szivok,de már probáltam 1honap hasmenés után hogy abbahagytam 4-5 napra de nem mult el ... ha nikotinra vagyok érzékeny az lehet mert ennyi idő alatt nem megy ki a nikotin vagy igen?
2013. ápr. 29. 20:09
 4/10 kókuszjoe válasza:
De viszont nehezen hiszem el hogy már hónapok óta megy a hasad.Nekem 2 napig ment és majdnem kiszáradtam.
2013. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
napi 1x-2x van és nem mulik el ... másra nem mutattak ki allergiát szvsl csak ettol lehet ...
2013. ápr. 29. 20:15
 6/10 kókuszjoe válasza:
Szerintem a nikotin gyorsan távozik a szervezetböl,ezért is kivánják az emberek a cigit mindig.Lehet hogy a nikotinra allergiás vagy,szerintem fordulj orvoshoz
2013. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha abba is hagyod nem fog rögtön elmúlni a hasmenésed. A nikotin kisebb mennyiségben sokáig megmarad a szervezetben csak folyamatosan csökken és ezért van hogy az emberek kívánják mindig a cigit, még olyan is van aki 5 éve leszokott a dohányzásról de időnként rájön az hogy most nagyon rágyújtana. Szerintem még nem késő neked, napi 3-4 szál az semmi szinte, még sokkal könnyebben leállhatsz vele, csak hagyd abba legalább 1 hétig és akkor ha elmúlik a hasmenésed akkor egyértelmű hogy a cigi okozza, ha meg nem akkor lehet más probléma adódott.

Még az sem kizárt hogy benyelted a füstöt a gyomrodba és az variáűlt meg pár dolgot odabent.

Az arany marlboro pedig elég drága cigi amúgy meg ugye erős is, szerintem vegyél gyengébbet, ha annyira cigizni akarsz.

2013. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyen sok ideje van hasmenésed akkor mindenképp menj el orvoshoz, mert ki is száradhatsz!!!!!!!!!!

Egyébként én reggel azért iszok kávét, és szívok hozzá cigit, mert meghajt kicsit, de azért nem annyira durván, hogy folyton fossak tőle..

2013. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kókuszjoe válasza:
igen! Miért is iszunk kávét+szívunk cigit reggelente? Hát hogy szarjunk 1 jót!:) De a sok hasmenéstöl kiszáradhatsz,legrosszabb esetben meg is halhatsz!MENJ EL MINDENFÉLEKÉPP ORVOSHOZ!
2013. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
allergia a nikotnira?uramisten itt senki se cigizik?:D a cigi felgyorsitja az anyagcseret te joisten milyen emberek vannak itt.:D
2013. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!