Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az arcom egy bizonyos pontján...

Az arcom egy bizonyos pontján pirosodik a bőr. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 3-4 napja kezdődött azzal, hogy hámlani kezdett a szám környékén a bőr, de csak az egyik oldalon. Most meg teljesen bepirosodott. Nem viszket, nem fáj, csak nagyon látszik, és elég idegesítő. Gondoltam allergiára, de nemrég voltam pulmonológián, és nem figyelmeztettek, hogy bármivel vigyáznom kellene. Nem is ettem semmi különöset, amit máskor nem. Szóval teljesen úgy teltek az utóbbi hetek is, mint máskor. Ha valakinek volt ilyen, vagy tudja, mi lehet ez, írjon légyszíves!

Köszi


2009. okt. 4. 08:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Közben most látom, hogy kis mértékben már a másik oldalon is megjelent a szám alatt.
2009. okt. 4. 08:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Van valami betegség aminek ez az egyik tünete, pillangó alakzatban pirosodik ki a bőr az arcon...SLE..autoimmun..írd be a googleba hogy: "SLE", és nézd meg a képeknél, ott jól látszanak ilyen jellegű foltok, azért remélem nem ez lesz a gond, mert ez elég súlyos betegség. Remélem segítettem.
2009. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!