Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől pirosodik be a makkom?

Mitől pirosodik be a makkom?

Figyelt kérdés
Olyan piros foltok jönnek rajta és ahol a fityma érintkezik vele ott bepirosodik az is
2011. júl. 8. 12:31
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:

Gomba? Esetleg túl sok recska szárazon? Nem mosod megfelelően, vagy allergiás vagy a tusfürdőre, szappanra?


Menj el dokihoz, ha nem múlik el.

2011. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy gomba.Általában recskázás után pirosodik be de utána kezd elmúlni de nem tökéletesen mert nem fehéredik ki teljesen a bőr hanem enyhén piros marad.De van olyan is hogy csak simán magától olyan lesz.
2011. júl. 8. 14:04
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:
Kidörzsölődik. Ha szappannal mosod, szokj át a tusfürdőre, mert a szappan kiszárítja a bőrt. Amúgy meg síkosítással recskázz :D (nyál vagy más, esetleg hidratáló testápoló, azzal két legyet egy csapásra :D)
2011. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyenem. Csak szex után. Sajnos gomba... Elég sokféle módon kialakulhat. pl nem törlöd meg, recska vagy szex után nem mosod meg, ott marad a tusfördő, nem öblíted le. Szerintem menj el orvoshoz. Alap helyzetben nem láttam őket de a másikban igen. Ha nem akarsz dokihoz menni, akkor vegyél Canestent és éjszakára kend be. Mindenképpen kezeld különben ilyen lesz: [link] A balanitisz nem vicc :S
2011. júl. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!