Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Üdv! Szerintetek el lehet...

Üdv! Szerintetek el lehet rontani valamit az emberi szervezetben egy rosszul csinált/művelt fül-akkupunktúrával?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de annak voltam szemtanúja, hogy az egyik cimbi a másiknak kibökte a fülét injekciós tűvel fülbevaló betétel okán, aztán eltalát vmi akupunturás pontot, mert a cimbi összecsuklott mint a zsák...
2013. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is foglalkoztat és utánaolvasgattam. A legtöbb helyen azt írták, hogy akupunktúrás pont szurkálásával rosszabb nem lesz a helyzet, csak javulhat. Én piercinget szertnék és ennek kapcsán olvasgattam, és volt ahol kifejezetten ajánlották, hogy ilyen pontotn szúrjuk át a piercinget.

Én nem hiszem, hogy egyszerű emberként megtudod mondani kinek hol van ilyen pontja, elájulni meg ellehet ha lyukasztják a füled, attól még nem lesz nagy bajod...

2013. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!