Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fekete András vérnyomáscsökken...

Fekete András vérnyomáscsökkentő módszere. Ha valaki Személyes tapasztalattal bír a módszerről ill. megvásárolta a könyvet, Mi a a véleménye ezekről? Tisztelettel:Jánosbá

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 21:41
 1/2 anonim válasza:
Azt nem olvastam és nem tudok róla semmit, de testvéremnek vérnyomásproblémái voltak és elkezdte inni a savót. Tudom rossz az íze, de szörpöt kell bele önteni és akkor jó lesz. Mindennap megivott 2-3 dl savót és ezt csinálta heteken vagy hónapokon át. Azóta hál' Istennek nincsenek komolyabb problémái a vérnyomásával, de ettől függetlenül ugyanúgy kell szednie a gyógyszert rá. Remélem tudtam segíteni! :)
2013. jún. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia, a módszer ami a könyvben le van írva elméletileg működhet én még nem próbáltam, de majd ki fogom próbálni. Szerintem ha magas a vérnyomásod, akkor vásárold meg a csomagot és próbáld ki a gyakorlatokat. Az on-line letöltös változat kb 5000 forint és így le tudsz tölteni 4(1+3 bónusz) db könyvet. Ha elolvasod mindegyiket máris egy óriási lépést tettél a saját egészséged megörzésének érdekében (egyébként 5000 forint 4 könyvért szerintem nem sok pénz még akkor se ha esetleg a módszer amit leír nálad nem működik)

(A fő könyvet egyébként a netről INGYEN is le tudod tölteni abban ott vannak a gyakorlatok... - azt nem mondom meg, hogy honnan, de a google-val megtalálod - De abban igaza van a szerzőnek, hogy ha ingyen kapod, akkor nem fogsz vele komolyan foglalkozni és emiatt nem is fog nálad működni mert nem fogsz benne hinni.) Ha a házi orvosodtól vagy egy komoly elismert fehér köpenyes professzortól hallanád a módszert, akkor tutira működne nálad is, mert elhinnéd, hogy segít! (Akkor viszont mi lenne azzal a sok "jó" vérnyomáscsökkentő szerrel? Kinek adnák el azokat, ha az emberek rájönnének, hogy azok nélkül is lehet csinálni valamit... Amúgy ne mások véleményére legyél kíváncsi, hanem próbáld ki te magad és ha segít, akkor örülj, ha meg nem akkor még mindig ott a 4 könyv azokban is van jónéhány gondolat ami az egészséged megóvását szolgálja. A módszerek egyébként tényleg működhetnek - főleg, ha hiszel is bennük...


Tudom hihetetlen, de minden az agyban dől el.

2013. dec. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!