Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek Kovács-Magya...

Mi a véleményetek Kovács-Magyar András táltosról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 14:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez engem is érdekelne, mert a múltkor láttam a Tv2 egyik telefonos műsorában, és roppant szimpatikus volt amiket válaszolt a telefonos kérdésekre.
2011. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Tudsz valami mást róla?
2011. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem tudok semmit róla,csak,hogy gyógyító.Szeretném felkeresni,mert régóta tartó egészségugyi problémákkal kuzdok,és már rengeteg mindent kipróbáltam.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi vele kapcsolatban.

2011. jún. 21. 16:58
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

A "gyógyító" tevékenységei közül egyedül a csontkovácsolásnak van értelme, de a "szellemek vannak a gerinceden/házadban, de 50ezerért kiűzöm" kategóriájú tevékenységei már a kuruzslás határát súrolják.


Szóval, ha dugig vagy pénzzel és nincs komoly betegséged, de vágysz egy kis hókusz-pókuszra, akkor menj hozzá.

Ellenben, ha komolyabb bajod van, akkor inkább (magán)orvoshoz menj, mert árban ugyanott van, de biztos, hogy jobb kezelést fog ajánlani (csak "varázsolni" nem fog).

2011. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Utolsótól szeretném megkérdezni, hogy te is kiadtál neki 50ezret,és nem gyógyultál meg, vagy csak hallomásból tudod ezeket?
2011. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Maradjunk annyiban, hogy pár ismerősöm elég közelről ismeri a táltos urat, de ebbe nem kívánok jobban belefolyni.
2011. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szubjektíve az alapján amit olvastam a honlapján, bár egyesek "táltott szájjal" ;) tekintenek rá, én nem mennék hozzá, legfeljebb alkalmilag apróbb problémával. Nekem az jön le a honlapról, hogy "túl van lihegve" a képessége, sok a körítés, stb.


Azonban döntsd el magad, személyesen még nem találkoztam vele, szóval csak szerény kiegészítést tettem. Vannak közvetlen tapasztalataim más term.gyógyászokról, 15 éve tanulok is alap szinten elméletben, plusz gyakorlatban kísérletezve önmagamon sokféle ilyen vonatkozású dolgot, tehát van némi rálátásom ezen praktikákra, ezért bátorkodom most az élő találkozás tapasztalata híján is véleményt mondani, hiszen a kiinduló kérdés alapvetően erről szól.

2011. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Obelixx válasza:
12%
Nekem tanítványaival volt szerencsém összefutni, és ők egyrészt nagyon hatékony természetgyógyászok voltak, másrészt elég jó dolgokat mondtak róla. A szelleműzésben nemigen hiszek (ez teljesen szubjektív), de a hagyományos természetgyógyászatot - különösen a csontkovácsolást - illetően elég jókat mondanak róla.
2011. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Kriszta7 ***** válasza:
26%

Az életemet köszönhetem neki.

Ezen nincs mit magyarázni.

2011. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
23%
Ismerem Őt,személyesen.jobb embert nem ismerek nála.
2012. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!