Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Koenzim Q-10 helyre állítja a...

Koenzim Q-10 helyre állítja a szívritmuszavart?

Figyelt kérdés

Egy időben alvászavarom volt, és észre vettem hogy nem az igazi a szívritmusom időnként bedobog.

Nos halottam erről a

Koenzim Q-10 nevű készítményről, és olvastam hogy nagyban hozzájárul a szívbetegségek gyógyításához.

Helyenként konkrétan azt olvastam hogy helyre állítja a helytelen szívritmuszavart, ami a kialvatlanságból is eredhet.

Tudom a gyógyszerkészítmény önmagában nem elég a gyógyuláshoz, egészséges életmod melett megfelelő alvás mennyiség és a

Koenzim Q-10 szedésével megszűnhet a problémám?

Szeretném azok segítségét kérni akik próbálták, használták, vagy használják, e készítményt.

Milyen változást tapasztaltak akik esetleg hasonló cipőben járnak mint én?

Csökkent e a szívritmuszavaruk a

Koenzim Q-10 szedésével? esetleg véglegesen megszűnt?


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.



2013. máj. 27. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igyál inkább galagonya teát
2013. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az igazi kimutatott szívritmuszavart nem gyógyítja meg. Javítja a szív teljesítményét vérnyomásszabályzó, cardiotonikum. A szívizomra is nagyon jó hatással van. valószin kevesebb lesz az ún. bedobbanás. Én is a galagonyát mondanám.. Mindenképp jó hatással lesz de meg nem gyógyítja meg.
2013. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem érdezz meg 1 orvost, vagy természetgyógyászt.
2013. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább orvost. A szívritmuszavar nem az ilyen csodaszerek és Trópusi pityerkefa gyökérkivonatok alkalmazásának területe, ott jobb biztosra menni. Nagyon sok oka lehet...

Nekem hasonló volt, a végén asszem káliumhiányt állapítottak meg és rövid idővel elmúlt, amint a valós okot felfedték.

2013. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!