Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 82/63-as vernyomas,88-as...

82/63-as vernyomas,88-as pulzus extrem alacsonynak szamit? A vernyomasmero a szivritmuszavart nem mutatja ki ugye, csak a pulzust szamolja?

Figyelt kérdés
Neha ugy erzem mintha megfulladnek es olyan rossz erzesem van mellkastalyekon mintha ki akarna ugrani a szivem vagy hat olyan nyomott erzes az egesz nem tudom korulirni, mintha nem ks hozzam tartozna az a resz. Mit lehet ezzel kezdeni?
2013. febr. 26. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém kimutatja a szívritmuszavart is, megjelenik a kijelzőn egy ábra és veszettül csipog .


82-es vérnyomásról még nem is hallottam, ha valóban ennyi, akkor azonnal menj orvoshoz.

2013. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

voltam ugyeleten.

azt mondta a doki ilyen korban ez nem szivritmuszavar hanem hogy panikolok...

ok ez szep es jo de nem lehetne vele valamit csinalni olyan vacak erzes meg rosszul latok meg felek hogy elajulok tomegkozlekedes kozben...


multkor mar irtam egy kis cetlit amikor Londonban voltam

hogy ugyeletre megyek ide meg ide ezt a szamot hivjak ha elajultam meg ki vagyok...

akkor este volt egy rohamom...

de arra azt mondta a doki hogy alom ebrenlet hataran elofordulnak ilyenek...


nekem meg mar kezd elegem lenni ebbol.

szoval ha pestre hazamegyek kardiologus meg lehet alvasklinikara is befekszem mert almomban rangatodzom egyet egyet allitolag, ma meg mar fel is kelten ra, multkor meg egesz razkodasrohamom

volt...


addig is kalcium meg sok folyadek aztan meglatjuk...


22/N

2013. febr. 26. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne hagyd,hogy lerázzanak.Bár ez is már baj,de nagyon fontos,hogy ne várják meg,míg nagyobb lesz a baj.Sajnos azt tapasztalom,hogy az ingyenes rendeléseken hónapokig kell várni speciálisabb rendelésekre.:( Magánrendelésekre viszonylag hamarabb be lehet jutni,de azt meg ki tudja megfizetni.Ennek ellenére vigyázz magadra és ne hagyd,hogy legyintsenek rá.

A vérnyomásod extrémen alacsony, de pl a 88-as pulzus meg magas.71-ben határozták meg a még jó pulzust.Nekem is 88 körül mozog sokszor,és arra egyöntetűen azt mondják,hogy magas. 28/F

2013. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jah szerintem se olyan a dolog hogy hudejo lenne.


mert most mar kenyelmetlenseget is okoz. ergo tunetei is vannak.

eddig csak faradekony voltam meg ebredes utan kicsit komas...


viszont mar faj a mellkasom, dubog a szivem.

es lexarom hogy a doki azt mondta hogy jajj a korom meg a panik

pont hogy amikor igy rosszul vagyok tudom magam lenyugtatni mert tudom hogy nem jo es hiaba nyugszom le meg orakon at ilyen...


szerencsere a kinti munkambol van penzem maganrendelesre szoval az lesz a kovetkezo allomas ha hazamentem pestre, most videki rokonoknal vagyok...


amugy is annyi bajom van hogy csoda hogy szet nem esek... biztos osszefuggesben vannak egymassal.

2013. febr. 26. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!