Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az energia piramis használatár...

Az energia piramis használatáról valami info? (folyt lent)

Figyelt kérdés

Most kaptam egy kéket meg egy pirosat is de nem igazán tudom a használatát gerincsérve szeretném használni.A másik meg hogy régen mikor reklámozták a tévében mondták hogy rakhatunk rá egy pohár vizet és azt igyuk de melyik színre pirosra úgye?

Előre is köszi a segitséget.


2013. jún. 3. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:

persze, persze

és most kaszálta el őket a GVH


[link]


gerincsérvre gyógytorna vagy műtét javasolt a súlyosságának megfelelően


[link]

2013. jún. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy ilyen lesz két műanyagdarabtól nem várhatok csodát azért köszi.
2013. jún. 4. 07:30
 3/3 anonim ***** válasza:

A fenti példát nyugodtan lehet általánosítani az összes hasonló gyógytermékre. Valódi orvostudomány nem ismeri az "energia" szót ilyen megközelítésben, tehát nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy az összes energiasugárzó, energiaerősítő, stb az mind-mind átverés. Ugyanis soha egyiknek sem volt bizonyítva hatásossága (klinikailag).


Szkeptikusan kell hozzáállni az alternatív dolgokhoz, mert nagy részük teljesen alaptalan.

2013. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!