Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Kirantottsajt kérdése:

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Régebben rendszeresen sportoltam,semmi bajom nem volt annak ellenére,hogy eléggé egészégtelenül ettem,illetve úgy,ahogy az emberek nagy része,átlagosan.Most minden nap zöld teát iszok,illetve zsír égető teát,igyekszem teljes kiörlésű ételeket enni,salátákat,de persze a csoki sem marad ki:) Lényeg,hogy eszek rendesen,egészségesen,de semmit nem vonok meg magamtól,nem éhezek.Minden nap kialszom magam,ugyanazt csinálom,mint régen,mégsincs erőm.Mi lehet ez?Egyszerűen nem tudom rávenni magam ,hogy tornázzak,fussak,kézilabdázzak,mint régen.Nem hinném,hogy lustaság,egyszerűen nem érzeki magamban energiát.

2013. máj. 22. 18:29
 1/4 A kérdező kommentje:
érzek*
2013. máj. 22. 18:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a zsírégető teát, mert nincs benned energia.
2013. máj. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem is hagydd abba a zsírégető teát, vannak kétségeim az ilyenekkel kapcsolatban, ha nem javulsz csináltass egy vérvételt, és a TSH-t feltétlenül nézesd meg, mert a pajzsmirigy-alulműködés is okozhat gyengeséget, nekem az okozta. Minden jót!:)
2013. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. máj. 26. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!