Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Meg lehet undorodni a búzafűlé...

Meg lehet undorodni a búzafűlétôl? Ilyenkor mi a teendô?

Figyelt kérdés
Kb. Két hét fogyasztás után az ismerôsôm azt mondja nem bírja lenyelni, úgy érzi kihányja ha le kell nyelnie. Ez mitôl lehet? Hogyan folytassa? Volt már ilyen másnál?
2013. jún. 6. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért kellene innia egyáltalán?
2013. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ittam sokáig a búzafű levet, én préseltem. Fokozatosan kell kezdeni inni mert valóban hányingert okoz. Először több napig egy evőkanál után kettő és emelhető 1-2 deciliterig az adag. Azt olvastam azért lesz a hányinger mert távozik a méreganyag. ? Egy idő után nekem is hányingerem lett, ez már vagy 4 éve volt, de még mindig hányingerem van a búzafűlé gondolatától is v, ha megérzem a lekaszált fű szagát. Sajnos nem bírom azóta meginni. Pedig egészséges.
2013. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!