Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van köztetek olyan aki otthon...

Van köztetek olyan aki otthon távolított el magának egy nem túl nagy lipómát? (fertőtlenítő, penge, tű, cérna, steril cuccok)

Figyelt kérdés
van egy zsírdaganatom, de nincs lehetőségem orvoshoz menni, mert nincs rá időm és mert más városban élek jelenleg mint ahova a lakcímkártyám szól. rohadtul idegesít hogy bennem van ez a szar, hiába nem fáj. ötletek?

2013. jún. 27. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szakíts időt az orvosra...

Nem lehetsz annyira hülye, hogy magadnak kiszeded. Azt sem tudod hogy kell, érzéstelenítőd sincs.

Hülye ötlet.

2013. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A bőrt kell átvágni, és mivel tokos ez az izé, szerintem megtalálom egyből ha jó helyen metszek be. Ez nem egy karvisszavarrás vagy szívműtét, szóval csak nem lehet olyan bonyolult. Jó alaposan kell fertőtleníteni.
2013. jún. 27. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is eszetlen ötlet. Nem tudhatod mennyire tokos, mennyire gyulladt, és milyen mélyen van beterülve. Ha pedig mégjobban bedurran a kontár matatásodtól - ne lepődj meg.
2013. jún. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is elmennék orvoshoz...


HA elfertőződik a seb sokkal többet fox szopni

2013. júl. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

oké, le lettem beszélve.

orvos ezt megcsinálja ingyen amúgy ha fizetem a tb-t, vagy ez esztétikai műtétnek számít és már nem fér bele a támogatott kategóriába?

2013. júl. 2. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Elmész pl. a házi dokidhoz és mondod neki, hogy mi van. és küldjön el (adjon beutalót) a szakorvoshoz.

Akkor ír egy "beutalót" a szakorvosnak.

Pl. az ilyen lipóma dolgokat a sebészeten nézik meg.

2013. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ilyenre nem igaz, hogy nem tudsz időt szakítani.

Vagy minek fizeted akkor a TB-t.

Már rég elmehettél volna

2013. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
olyan vérzés lesz amit nem tudsz elállítani megfeleő eszközök nélkül, de sok sikert hozzá.
2014. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!