Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szúnyogcsípést mivel lehet...

Szúnyogcsípést mivel lehet gyorsan eltüntetni?

Figyelt kérdés
nincs itthon fenistil és holnap strandra megyek a barátommal ,de tegnap szétcsíptek a szúnyogok és tiszta vörös folt vagyok az arcomon a karomon a fenekemen és a lábamon is van :'D mivel lehetne ezt a vörösséget gyorsan elmulasztani?
2013. júl. 7. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lóbalzsam (zöld), vietnami kenőcs.

Jégkocka. Ruhába tekerve, nem rögtön a csípésre!!!

És ne vakard!

2013. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet... Igyál kálciumot, az segíti a gyógyulást..


Én allergiás vagyok rá, egyszer a szemöldökömön csípett meg, 2 napig nem láttam, aztán barna lett, persze a barátom akkor muattott be otthon a szüleinek, gondolhatod mennyire volt ciki...

2013. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Fenistil gél meg a lóbalzsam is jó tényleg
2013. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat talán lóbalzsam van itthon és már a fagyasztóban van a jégkockának való! :) 2 szegény eltudom képzelni milyen jó lehetett szegény :S
2013. júl. 7. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Vegyél egy marék földet és jól dörzsöld be vele a csípést. Nyoma sem marad a csípésnek.
2013. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!