Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hallottatok már a Lavyl...

Hallottatok már a Lavyl Auricum-ról? Állítólag többek között az anyajegyeket is segít eltüntetni.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 20:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
57%
Állítólag. :D Az oldaluk egy nagyon igénytelen, wikipédiáról összecopy-zott valami, árat sehol sem említenek, hivatalos tesztet nem találtam ilyen néven semmilyen gyógyszerről. Ez így csak zsákbamacska, a történeteket bárki írhatta.
2013. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
64%

Nekem pikkelysömöröm volt és már minden lehetséges szert kipróbáltam. Nekem csak a Lavil Auricum elmulasztotta el teljesen. A gyerekem lábára, karjára is ezt fújom, ha bringázás után vérző sebekkel hazajön. Már nem használok mást, nekünk tényleg nagyon bevált.


Általában olyanok szokták "fikázni" az ismeretlen de hatékony termékeket, akiknek semmi bajuk nincs és nem szenvedtek évekig egy-egy betegségtől. Aki átélt már reménytelennek tűnő problémákat és évekig kereste a gyógyulást, csak az tudja értékelni igazán.

Csak ajánlani tudom.


Pné Farkas Anna

2013. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nekem is évek óta fennálló problémára kellene. Kb. 10 éves korom óta folyamatosan egyre több anyajegy nő rám, teljesen tönkretéve már az önbizalmamat. Sok mindennel próbálkoztam, de eddig csak a sebész szikéje segített, persze szép kis heget hagyva maga után.

Kedves Anna, örülök hogy Önöknek már segített! :)

2013. máj. 1. 11:51
 4/73 anonim válasza:
97%

Kedves P.né Farkas Anna!


Köszönjük hogy leírta a saját tapasztalatát, DE, senki sem "fikázta" a terméket, ami nem gyógyszer. Én is úgy tévedtem ide hogy választ szeretnék találni rá, hogy mi is ez. Nem árt ha az ember tudja hogy mit fúj magára, hisz gyerekkoromban vidáman használtam a fluoridos fogrkémet, és ittam csavarlazítót (Foszforsav: Cola).

Most hallgattam végi egy előadást a termékről, és még kaotikusabb lett a kép.Az előadó beszélt a homeopátiáról, rádióhullámokról, herbáriumos gyógyításról, nanotechnológiáról, és elmondta a személyes tapaszatlatait.Nem volt meggyőző: legkevésbé sem tűnt egészségesnek.Nem tudta elmondani hogy mi is ez?Mitől is nanotechnológiás?Miben különbözik a homeopátiától? És tólajdonképpen mindenre jó, ugyanakkor sok specifikus verziója van. Ami még talányosabb, hogy már az előadás alatt keresni kezdtem a nyilvános adatbázosókban, és sem a "feltaláló" neve alapján (Jakabovits Tibor), sem a termék márkaneve alapján nem lelhető föl semmi a találmányi adatbázisokban.Kérem segítségét, segítsen megtudni hogy akkor mi is ez?Nem fikázni szeretnénk de ahogy tudni szeretné az ember mit eszik? Milyen a víz amit iszik? Nem árt ha tudja mit is fúj a bőrére? Ha ez valakit nem érdekel az az ő baja. Pl a prednisolon alapú termékek is drámai sebességű "gyógyhatást" tudnak kifejteni,ám hosszú távon igen komoly mellékhatásokkal. Ezt szeretnénk elkerülni. Ha tud valakit, aki tud minderre választ adni, kérem azt is jelezze.

Szép napot!

Varga Zsolt

2013. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
83%
A lábujjamat kellett megműteni csontkinövés miatt!A műtét másnapjától kezdve fújtam Lavyllal,10 nap elteltével kellett mennem varratszedésre,nekem kb. 4-5 nap alatt szépen meggyógyult a sebem tőle.Tényleg gyorsítja a regenerálódást.Műtéti heg sem látszik.Engem meggyőzött.
2013. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
64%

Varga Zsoltnak és mindenkinek, akit érdekelnek a Lavylites termékek.


Minden héten kedd esténként, Budapesten a Corvin negyedben nyilvános (és ingyenes) előadás van a termékekről, terméktapasztalatokról és az üzleti lehetőségről (mert ilyen is van!). Ezek az előadások tekinthetők úgymond "hivatalosnak" a termékeket illetően.


Mint tudjuk, a "Google a barátod". Keress rá a "lavyl" szóra és mindjárt az első találatból sok mindent megtudhatsz. Én és a családom már egy éve használjuk a termékeket. A Lavyl Auricom-ot általásosságban szinte minddenre, mert rendkívül hatásos virus-, baktérium-, és gombaölő, fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő és sejtregeneráló hatású. A Lavyl 32 fog, íny és a szájüreg betegségeire, inplantátumok alkalmazása esetén ajánlott. A Lavyl Lymph a nyirokkeringést javítja és tartja karban. Az Exyol SC-t pedig kozmetikumként, a bőr "fiatalítására" tudom javasolni. Ezek saját tapasztalatok és nem a "reklám helye".


A nanotechnológa ebben az esetben leginkább a méretekre vonatkozik. Az arányok érzékeltetésére csak annyit, hogy a nano méretű dolgok tíz a mínusz kilencediken hatvánnyal írható le. Ez az arány megfelel mondjuk a Földünk és egy üveggolyó méretének. Ezért van az, hogy a terméket a bőr felületére fújva a "hatóanyag" kb. 30 másodperc múlva eléri a csontvelőt is. Csak természetes növényi és ásványi anyagokat tartalmaz és 48-72 óra alatt tökéletesen lebomlik. Mellékhatása nincs, bármilyen orvosilag előírt kezelés mellett alkalmazható.


A hatásmechanizmusára itt most nem térnék ki, mert igen hosszú lenne, sok-sok, csak teljesen új szavakkal leírható és kicsit (vagy nagyon) absztrakt kép kerekedne ki belőle az én előadásomban. Mint fentebb írtam, vannak erre szakavatottabb előadók.


Sem a mobiltelefonom chip-jébe integrált tranzisztorok egymáshoz való viszonyát, sem az Android operációs rendszer működésének rejtelmeit nem ismerem, mégis használom nap mint nap a telefonomat. Valahogy így vagyok ezekkel a termékekkel is. A hatékonyságuk meggyőzött, még mielőtt tudtam volna a nano gyártástechnológiájukról, hatásmechanizmusukról.

De (hála az égnek, bárki is lakozzon ott) nem vagyunk egyformák.


B.F.A.

2013. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim válasza:
50%
EZT a termeket ne probalja ki senki! tegnap sozta ram egy termeszzetgyogyasz, ha ma nem kartalanit a nevet is ideeirom ki! nem vagyok erzekenyboru, de az egesz testem viszket, ugynezek ki mint egy baranyhimlos, alig tudtam aludni!!! a termeszetgyogyasznak meg az a reakcioja h sajnalja, hogy nekem nincs turelmem a gyogyulashoz! tegnap mar szinte veresre vakartam magam! hihetetlen h a mai napig emberek emberek abbol elnek, hogy beteg embereken probalnak nyereszkedni. raadasul igy, hogy az emberenek megtobb baja szarmazik belole! az egesz testem a fejborom is viszket! bedig oda nyilvan nem is fujtam soha nemtortent meg velem hasonlo se!!!
2013. nov. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 Bartek Hajnalka válasza:
50%
Sziasztok!Az előttem szólóhoz szeretném címezni a válaszom!Én nem olyan túl régen szereztem tapasztalatot ezekről a termékekről.De szerencsére nem bántam meg,hogy ki próbáltam!!!Sajnos a természet gyógyász akinél ezt be szerezted,nagyon nem jól állt hozzá a problémádhoz!Nem szabadott volna annyival el intéznie,hogy nincs türelmed ki várni a gyógyulást,meg efféle hülye ostoba válaszok...és sajnálom,hogy pont egy ilyen emberrel akadtál össze...Én mint azt már mondtam,nagyon jó be nyomásokat tapasztaltam az Auricum és a Lavyl 32 termékek kapcsán... A természet gyógyász helyében én nem ezzel intéztem volna el,hanem el vittelek volna a kutató csoport vezetőjéhez,mivel egyértelmű,hogy valamelyik össze tevőre allergiás vagy,és az ő segítségükkel helyre hoztam volna a problémád...de sajnos az emberek nem feltétlenűl a segítő készdégükről híresek,persze azért vannak kivételek...Én is tudnék a saját tapasztalatomból adódóan sztorizni,mert volna miről be számolnom...És éppen ezért én is be regisztráltam a Lavylites tagok közé.. Mindazon által gusztustalannak tartom hogy az ilyen emberkék,mint pl ez a természet gyógyász,elintézte ennyivel a problémádat,mert ezzel ő a terméket járatta le,pedig lehet hogy volna megoldás a problémádra..Elnézést ha túl szó kimondó voltam,de általában nem szoktam a véleményemet a véka alá rejteni..Remélem helyre jön a problémád,és ha meg fogadod a tanácsom,menj el oda arra a gyűlésre,és keresd meg a kutatót a problémáddal,mert hidd el,szerintem tudna neked meg oldást.. Bartek Hajnalka
2013. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
53%

Ahogyan fentebb is olvasható, ha valakit komolyan érdekelnek a Lavylites termékek - Lavyl Auricum, Lavyl 32, Lavyl Lymph, Exyol, Solvyl... stb. - vegye a fáradtságot és hellgasson meg egy ismertető előadást, ami díjmentes. Az előadás után egyéni kérdéseket lehet feltenni és autentikus válaszokat kapsz.

Ezután eldöntheted, hogy alkalmazod e a készítményeket a problémád megoldására, vagy sem. Tájékozódjunk, mert az internet korában, van rá mód.

Ha igényeled, kérhetsz (és kaphatsz) névre szóló meghívót, ahol személyesen kalauzol (ha kéred) egy munkatársuk. > [link]

2013. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 Bella989 válasza:
94%
De ha elvileg nincs mellékhatása, akkor mégis, hogy lehet valakinek allergiás reakciója tőle? Az allergia nem minősül mellékhatásnak?...
2013. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!