Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A mandulagyulladásra jó a...

A mandulagyulladásra jó a hidegvizesruhás borogatás, hideg folyadék fogyasztása?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig rosszabb lett tőle,pedig állitolag hideget kell inni rá nem meleget.
2009. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rosszabb? hogyértve?
2009. okt. 25. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
A mandulagyulladással orvoshoz kell menni, és tenyésztést kérni, ugyanis nem tudod, hogy baktériumtól van-e vagy vírustól. És van olyan baktérium,amit ha nem kezelnek, akkor rámegy a gyulladás az ízületeidre, és az egész szívedre is. És szerintem nem akarsz ennyi idősen pacemakert kapni. Tessék orvoshoz menni!
2009. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amíg meg volt a mandulám addig sajátos modszerrel gyogyítottam. Elnyalogattam vagy 8-10 fagyit egyszerre, és ez a hideg fagyi "lemosta" a gennyes tuszoket a mandulámrol, és egy néhány napra nyugtom volt tole. De mivel elég gyakran megismétlodott, ezért az orvosom a mandula eltávolítását javasolta.Igy hát megszabadúltam tole, es azota nyugtom van.
2009. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes nekem eleve akkor jön elő, ha nem figyelek és túl gyorsan, túl sok hideget eszek. Szóval nem hinném, hogy túl jót tesz neki.
2009. okt. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Amikor nekem volt m.gyulladásom, én nem akartam menni orvoshoz. De végül másnap elmentem, mert a levegőt nem tudtam szedni, és az orvos azt mondta, jo hogy ma elmentem,mert lehet már késő lett volna.Forrot nem szabad enni, se inni, hideget sem igazán ajánlott, hanem olyan langyos félét. én 2 hétig feküdtem, hidegtől sem lett jobb, enni sem tudtam, és a 2hét alatt durván 10 kg-ot le is adtam.Ha nem voltál orvosnál, akkor menj el!
2009. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A hideg az semmiképpen sem segít!! Mindenképpen igyál forró citromos-mézes teát,majd fordulj orvoshoz!

20 éves lány

2009. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy mandulára hideg, torokra meleg. Hideget nem úgy értem, hogy jegelni kell, hanem olyan kellemesen hideget. Nekem azt mondta a doki, h egy fagyit is ehetek rá, ha akarok, de azért olyan sokat ne...
2009. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!