Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyógyvízeken kívül létezik...

Gyógyvízeken kívül létezik széklet rendezésre valamilyen ivó folyadék?

Figyelt kérdés
Nem hashajtó szerekre gondolok.
2011. jan. 26. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyógyszerre és nem is gyógyvizre gondolsz, akkor léteznek még gyógyteák. Rengeteg féle van, ami méregtelenitő tea, az rendszerint enyhébb vagy erősebb hashajtó is.
2011. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon finomkodva fogalmazol, csak éppen érthetetlenül. Mit jelent a rendezés? Hasmenésed van vagy szorulásod? Vagy az állagával vagy elégedetlen?
2011. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-3 naponta van székletem, és ez idegesít.
2011. jan. 26. 10:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Önmagában ez nem feltétlenül rendellenes. Nem feltétlenül ivókúrára vagy spéci italokra van szükséged, ha gyakrabban szeretnéd. Egyrészt az elfogyasztott folyadék mennyiségére figyelj, hogy meglegyen a napi 2-3 liter (ha sokat izzadsz, akkor több), másrészt egyél sok rostos növényi táplálékot, zöldséget, gyümölcsöt, ezek nagyon fontosak ilyen szempontból.
2011. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez mind megvan, napi 2 liter folyadék, gyümölcs. Eddig működött a capuccino (amúgy nem kávézom), most már az sem.
2011. jan. 26. 10:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nekem nincs több ötletem, még a rendszeres mozgást tudom ajánlani, az is számít. És ne egyél sok csokit.
2011. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de csokit nem eszem, csak ritkán, heti kétszer sportolok
2011. jan. 26. 11:04
 8/12 Sündi válasza:

Mennyire stresszes az életviteled?

Aki feszültségben él,nehezebben is végzi el a dolgát.

Hidd el,annyi mindent tönkretesz a stressz,hogy azt nem is gondolnád,de mégis azt javaslom,hogy háziorvos.

Oké,sportoló vagy,így nem szedhetsz be akármilyen gyógyszert,de ők általában tudják mi kell. :)

2011. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

langyos-meleg víz

esetleg teákkal próbálkozz (kamilla pl)

2011. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az aloe vera gélt.Nem fogod megbánni.
2011. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!