Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valakinek tudomása gyógyít...

Van valakinek tudomása gyógyító helyekről, ahol sikerrel gyógyultak meg emberek, akiken a gyógyszer nem segített?

Figyelt kérdés
Van egy betegségem, ami állítólag nem gyógyítható, már nem lesz jobb sohasem. Szeretnék hallani különleges helyekről ahol az embereket meg tudták gyógyítani, talán el is megyek oda. Indiában tudtok valami ilyesmiről?

2013. aug. 31. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért, Indiában élsz?


Ha szent helyekre gondolsz, ahol csodás gyógyulásokról számoltak be, ilyenek természetesen mindenfelé vannak, mint pl. Lourdes, meg a Magyarországon lévő többféle Szentkút. Indiát nem ismerem, de biztos ott is vannak hasonló helyek, csak nyilván nem keresztény körítéssel.


Vagy másféle 'gyógyító hely'-re gondoltál? Kifejthetnéd részletesebben...

2013. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hallottam valamit hogy Indiában vannak gyógyító wellness nyaralások, ahol az egész testre koncentrálnak és így gyógyítanak. De nem tudom pontosan a hely nevét :(
2013. aug. 31. 18:43
 3/7 A kérdező kommentje:
nem kell vallásinak lennie, a gyógyulás minden embernek jár(na) , én legalábbis így gondolom.
2013. aug. 31. 18:44
 4/7 A kérdező kommentje:
vagy valami kínai csodahely? Az indiai és kínai kultúráról hallani általában hogy csodás gyógyulásokat tudnak produkálni.
2013. aug. 31. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell túl messze menni.


Tápiószentmártonon az Attila dombon brutális sugárzás van.


De 800HUF a belépő.


De tartós csak úgy lehet a gyógyulás ha megkeresed a lelki okát. Ha egyáltalán gyógyul és nem karmikusan állandó a probléma.

2013. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Indiában, Kínában nem tudom, hogy mi van, de itt Magyarországon Dobogókő-n hihetetlen jó energiák vannak. Ez a föld szívcsakrája. Látogass el oda, szuperul feltölt!
2013. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a lelki háttérre gondoltam, hogy azt kell megtalálni. Orvosok se mindentudók. Talán ha bővebben írnál a betegségedről, többet tudnánk segíteni
2013. szept. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!