Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az alvás közbeni szuggesztiót...

Az alvás közbeni szuggesztiót hogyan kell kivitelezni?

Figyelt kérdés
Melyik alvásfázisban, és milyen számban kell mondani a jókat (E/1 vagy E/2)? Próbálta már valaki? Tapasztalatok?
2009. nov. 6. 11:59
 1/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Valakinek a szuggeszciójára gondolsz, vagy önszuggeszcióra?

Mély alvásban nyilván, de ezt nem tudod megállapítani.

Van olyan módszer, hogy suttogva beszélsz hozzá, de nem próbáltam és ciki lehet ha felébred.

A legjobb ha gondolatban teszed, relaxált állapotban.

Vagy pl. a te elalvásod előtt mondd azt, hogy akkor fogok felébredni, amikor XY a legfogékonyabb állapotban van arra, hogy meghallgassa tanácsomat.

Lehet úgy is, hogy az illető italát, ételét, valamijét szuggerálod kb. 10 percig (feltöltöd energiával és elképzeled a pozitív célt).

2009. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nem magamnak, hanem a fiamnak segítenék a dadogásán, ha lehet ilyennel. Ez gondolom nem káros (szóval mellékhatása nincs), és hátha segítene. Ezért nem tudom, hogy milyen számban kellene mondani neki (pl. szépen beszélek, vagy szépen beszélsz).

2009. nov. 9. 13:53
 3/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Szerintem E/2-ben kellene, de ami szerintem hatékonyabb, az a képzelet, és így mindegy, mert azt képzeled el, hogy ő (a fiad) szépen beszél.

Ha ő magának mondogatná esetleg, akkor E/1, egyértelműen.

2009. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem volt egy érdekes tapasztalatom ezzel kapcsolatban.

Ugye azt mondják h tedd a fejed alá akönvet és belemegy atudás a fejedbe.na persze ez nem ilyen egyszerű

de régebben volt a párnámra irva valami és évekig használtam is és nem is figyeltem oda rá tudatosan csak egyszer véletlenül felfigyeltem arra h ami a párnára volt irva megjelent az életembe

szoval érdekes alkalmazni.azota tudatosan irok fel dolgokat a párnámra (ami amugy kimoskato)és működik...

2009. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!