Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A C-vitamin túlzott fogyasztás...

Apa1 kérdése:

A C-vitamin túlzott fogyasztása vesekövet idézhet elő?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert vízben oldódó vitamin és a felesleg kiürül a vizelettel. Én évek óta napi 6-10 GRAMM C-vitamint szedek (rákbeteg lévén) és semmi bajom. És jöhetnek a pontozóhuszárok, akik nem indokolnak csak lehúznak...
2013. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Elvileg igen, de azért a túlzott az tényleg túlzót jelent, tehát 10-15 grammot naponta, hosszú időn keresztül.
2013. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 TheHope ***** válasza:
77%
Nem okozhat vesekövet,max akkor kaphatsz vesekövet,ha nem iszol elég folyadékot :)
2013. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha van hajlamod, akkor igen. És igen, vizelettel ürül a felesleg, pont azért okoz vesekövet.....
2013. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Az elso kommentelonek ajanlom: C-vitamin infuziot probalta mar? Sokkal hatasosabb, mint a tablettaknak, mert azonnal sejtszintbe epul, es nem kell atmennie a tapcsatornan, ahol a fele elveszik. Elvileg sima orvosnal lehet kerni, kell, hogy adjanak. Es szinte semmibe nem kerul. Sok sikert a gyogyulashoz!!
2013. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gebasz1 ***** válasza:
100%
Szent-Györgyi Albertet idézve"kilós kiszerelésben kellene árulni" csak igyál mellé sok folyadékot.
2013. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet is kapni kilós kiszerelésben!

Borászati szaküzletekben, Bp-en pl. a Királyi Pál utca 13/B-ben:

[link]

2013. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Üdvözlök mindenkit. Látom gebasz1 idézett Szent Györgyi Alberttől. És a tanítványát DR habil Dinya Zoltánt ismeri?

Aki tovább vitte munkásságát és 9 éve megalkotott egy terméket melyből mára 6 termék lett és 420 ezren már fogyasztják a világban? Nem hallott senki erről a MAGYAR termékcsaládról ami csak zöldség gyümölcsből készül és semmilyen más anyagot nem tartalmaz? 11 díjat nyert termék amire mi MAGYAROK méltán büszkék lehetünk!!!!! Kérek mindenkit aki egy kicsit egészségtudatos és nem szereti a tablettákat az antibiotikumokat és hajlandó tenni egészsége megőrzése érdekében nézze meg az alábbi linken a termékfilmet.


[link]


Én fogyasztom én büszke vagyok rá az 5 éves kisfiam akit imádok fogyasztja a párom fogyasztja és higgyék el fantasztikus termék nem csodaszer és nem is gyógyszer tudják az imunrendszer bármit képes helyreállítani és legyőzni Dr habil Dinya zoltán is rákos volt és mégis itt van kötöttünk. Szent Györgyi Alberttől én is idézek "öregedjünk meg egészséggel" Ezt nekem a Professzor mondta aki vele dolgozott. Bárki akit érdekel a termék keressen engem nyugodtan teljesen mindegy hol lakik személyesen felkeressük őt és megismertetjük termékcsaládunkal. Köszönöm szépen a figyelmet.

2013. okt. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, de igyál sok folyadékot! Egyébként nagyon sok sz@r szintetikus C vitamin van, én természetes formában eszem-iszom, az biztos nem káros! Csipkebogyó, kiwi, citrom, zöld paprika, stb.


Ajánlom ezt az oldalt tanulmányozd: [link]

2013. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!