Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Salvus víz gyógyít vagy...

A Salvus víz gyógyít vagy tüneti kezelést nyújt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Salvus víz gyógyít is! Én nagyon sokáig szenvedtem a gyomrommal.. orvosról-orvosra jártam. A sok stressz kikészített teljesen, felment a gyomorsavam az egekbe, ettől állandóan a nap 24órájában hányingerem volt, nem volt étvágyam, reggeli rosszullét (hasmenés, gyengeség érzés stb) Mindennap fájt a gyomrom, evés előtt- után . És még fogytam is. Felírtak mindenféle erős savcsökkentőket, de nekem csak rontott a helyzeten mert valamire allergiás voltam a gyógyszerben. Emellett gyomorfekélyem is volt. Egyik ismerősöm pedig javasolta a Salvus vizet. Minden reggel éhgyomorra 1dl-t megittam evés előtt 1 órával. 1 hónapig csináltam, de már pár nap után teljesen jól voltam. Alig akartam elhinni, hogy ez a víz ennyire rendbe tette a gyomromat. És valóban.. mert a mai napig teljesen jó és a gyomorsavam sem sok! Mindent kipróbáltam de ez volt az egyetlen ami használt.
2013. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nekem idült gyomorhurutom van, valószínűleg a stressztől. Két éve szedem a savcsökkentőt, de nincs olyan nap, hogy ne szenvednék. Ha nem eszem, az éhség mardos, ha eszem, mintha egy kő lenne a gyomromban. Ajánlották a Salvus vizet, most megpróbálkozom vele.
2013. okt. 16. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!