Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van köztetek olyan aki kipróbá...

Van köztetek olyan aki kipróbálná a reiki kezelést? Mit gondoltok a reikiről?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 20:32
 1/7 homo ludensz ***** válasza:
Te akarsz mást kezelni vagy téged kellene megkezelni? Ez nem derül ki egyértelműen a kérdésedből. Különben végeztem RAI-reikit (is) csak nem tudom mire vagy kíváncsi.
2012. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem csak kipróbáltam, hanem rendszeresen használom, sőt tanítom is. Igen pozitív tapasztalataim vannak vele.
2012. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 melvin ***** válasza:
én is használom az usui reikit,természetgyógyászként.Csak ajánlani tudom,fantasztikus megtapasztalás,önismereti és gyógyítási mód:)
2012. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem próbálnám mert nem hiszek benne.

De nem baj ez attól még lehet jó meg hatásos. :-)

2012. máj. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sanuár ***** válasza:

engem betegségemből kifolyólag nagyon hosszu ideig kezeltek reikivel.

Gyógyulásomban nagyban segitett. FEltölttt energiával, fájdalomcsillapitó volt, és gyógyitó hatását azonnal éreztem. Csak ajánlani tudom mindenkinek. De olyanhoz menjetek akik tanitanak is és van erről diplomájuk.

Sanuár

2012. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Druidarya válasza:
Több irányzat teljes fokozatú mestereként csak azt mondhatom, hogy próbáld ki - de ne ülj fel az esetleges pszeudomisztikus hablatyolásnak, ami a Reikit gyakran kíséri. Ez egy tiszta, természetes, hittől-hitetlenségtől, ideologizálásoktól függetlenül működő, megbízható módszer.
2012. máj. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaja,a reikire bárki képes,aki tovább lát önmagánál,de a másik oldalon gyakran vannak 'gyógyulni' akarók,de sokan egyszerűen csak élvezik azt az erőt,amit a reikis közvetít magasabb helyről.De persze mindenkinek szüksége van megújulásra,váltásra és ez néha nem megy külső segítség nélkül. :-)Remélem hasznos volt a válaszom.
2012. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!