Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Propolisz tinktúrával találkoz...

Propolisz tinktúrával találkoztatok már, esetleg alkalmaztátok is? Elsősorban tapasztalatokra, élményekre vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés

Egy méhész ismerősünk ajánlotta, egy úgy nevezett afta (aphta) gyógyítására, hogy próbáljam ki, mielőtt elcammognék a gyógyszertárba a jó öreg glycoseptért. Ezért is vagyok kíváncsi ezekre a dolgokra, a gugli kihozott minden szépet és jót, de én most érdemszerű tapasztalatokra lennék kíváncsi és nem a marketing jellegű beszámolókra, hanem élő emberek, akik használták, azok véleményére!

Köszönöm!



2013. okt. 27. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha te a glycoseptre esküszöl, akkor nálad csak az az egy megoldás létezik. Semilyen varázslat, semilyen ráolvasás. Ez a tapasztalatom.
2013. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megvásároltam már a készítményt, sőt, használtam is már, első benyomásra JOBBNAK bizonyult, mint a glycosept. Nyitott vagyok a "természet gyógyszerei" felé is, ez nem kizárt.
2013. okt. 27. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Aftára NAGYON jó. Torokgyulladásra és más kisebb gyulladásokra is remek. Van egy enyhe fájdalomcsillapító hatása is. Én is használom.


Azt azért nem kell elhinni, hogy mindenre ható csodaszer, mert ez nem igaz, de a maga nemében nagyon jó kis cucc. Ilyenekre biztosan!

2013. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rövid beszámoló tapasztalataimról....

Tegnap kétszer ecseteltem vele és ma reggel (kb. 10-12 perccel ezelőtt) egyszer, de a változás pici pofi-zacsimban feltűnő és pozitív irányba. Használata után kb. 5-6 órára megszűnt a fájdalom, utána is csak csekély mértékben jelentkezett viszont. Azt hiszem ebben az esetben legyőzte a propolisz-tinktúra a glycoseptet. :)) De továbbra is várom a tapasztalatokat, hátha másnak is jól jön majd. Afta ellen pipa, eddig, majd meglátjuk a gyógyulás végén.

2013. okt. 28. 06:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó minden fertőzésre. Akár külsőleg, akár belsőleg fertőtlenítő hatású szer. Megfázásnál az antibiotikumot is helyettesítheted vele.
2013. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt hamarosan szerintem ki is tudom majd próbálni :)
2013. nov. 2. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Megfázásra alapból nem kell antibiotikum, kivétel ha valami extraméretű. Ahogyan az orvosom mondaná: az antibiotikum nem játékszer, csak komoly betegség esetén, lehet röviden pár betegséget megszűntet viszont ha komoly betegség lesz, immunitás alakult ki; a vészfegyver használhatatlan lesz.
2013. nov. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi saját magunk készítjük: szilárd propoliszból először egy tömény oldat készül, ezt hígítjuk tovább, ebből lesz a tinktúra. Preventatív jelleggel, de ha már benne vagy a megfázásban vagy infekcióban, szuperül hat. Természetesen annak , aki erre allergiás, nem javallt...
2014. okt. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!