Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az akupunktúra segíthet erős...

Az akupunktúra segíthet erős szorongás megszüntetésében? Esetleg tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megfulladástól való félelmem miatt már két éve nem tudok,pontosabban nem merek enni,nyelni.Voltak rosszabb és jobb időszakaim,jelenleg folyékony ill,darabka mentes ételeket lassan,néha küszködve,de megeszegetek-leves(csak lé)sajtkrém,májkrém(természetesen kenyér nélkül)tejföl,bébiétel,puding,joghurt,darabka(pl mogyoró)nélküli csoki,ilyesmi...Ketchupot,majonézt,vajat is eszegetek,illetve gyógyszertári,csoki ízű löttyöt iszom,melynek nagy az energia-és vitamintartalma.Közeleg a harmadik éhes karácsonyom,ezért mostmár nagyon szeretnék tenni ellene...Hat különböző pszichiáternél voltam,tíz féle gyógyszert,szorongásoldót,nyugtatót,mindenfélét szedtem,semmi nem használt eddig.Ősi,indián masszázst próbáltam,amelytől fizikailag jobban éreztem magam,de ezen nem segített.Színterápia,pozitív energia küldése esetén ugyanez,jobban voltam,de nyelni nem tudtam.Mit gondoltok,az akupunktúra esély lehetne?Múltkor láttam egy hirdetést és azon gondolkodom,holnap felhívom őket,hátha...
2013. okt. 27. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:

nagy valószínűséggel nem. Sőt átmenetileg fel fogja erősíteni a tüneteket. Ez vonatkozik az összes energia kezelő módszerre is.

Terápiát kell rá keresned. Az energia kezelés csak segíti a terápiát de nem terápia!

2013. okt. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!