Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A kérdésem Valaki meggyógyult-...

A kérdésem Valaki meggyógyult-e már pl-ul a rákból, KPS Molekuláris Diagnosztikai Központ által javasolt gyógymódtól?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Még senki.
2013. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdés helyesen:

meggyógyult-e már pl-ul a rákból, KPS Molekuláris Diagnosztikai Központ által javasolt gyógymód ellenére?

2013. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyenről, de az orvosok 90%-a sem választaná magának ezt a "gyógymódot".
2013. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zachár Andrea válasza:

Én felgyógyultam a rákból, a búzafűlé segítségével, igaz 35 sugárkezelést is kaptam, amely legyengítette az immunrendszerem, 5 év volt mire úrja termelődtem az egészséges sejtjeim, ma már 12 éves ennek és ha most lenne akkor nem engedném se a sugár-se a kemokezelést, mert a gyógyszerek csak blokkolják a szervezet öngyógyító képességének beindulását. A búzafülé frissen kipréselt leve egy gyógyír a rákos de az egészséges szervezetnek is, én 10 évig ittam, de még ma is sokszor hiányzik

Először kis mennyiséggel szabad csak kezdeni hogy a szervezet megszokja, reggel éhgyomorra kell inni, utána fél óra múlva lehet reggelizni.

Én napi egy kiskanállal kezdtem és 1 dl-ig mentem fel

Igen sok természetes élelmiszert fogyasztottam, amely adalék és színezékmentes, valamint sok gyümölcs és zöldségnek a levét, és csírákat , mindegy milyent a szervezet úgy is jelzi mi az ami hiányzik, én a mai napig eszem csírákat, kenyérre teszem és úgy eszem meg.

Akkoriban igen sok lilakáposzta csírát fogyasztottam, és napi rendszerességgel búzacsírát is.

Én ezeket a bioboltban vettem készen mint ahogyan a búza füvet is. És volt hozzá egy gépem egy kézi meghajtású, mert minden reggel frissen kellett kipréselni a búzafű levét nem lehet eltenni a hűtőszekrénybe meg kell inni azonnal. A húst és húskészítményeket száműztem az étrendenből, viszont rizst, kuszkusz-t,hajdinát, kölest ettem.Azóta már eszem húst de nem veszek soha sem bevásárlóűközpontban csak piacon termelőtől vagy biopiacon és csak csirkét eszem, felvágottakat ritkán, és csak szintén piacon amely nem tartalmaz semmiféle adalékanyagokat, színezéket és tartósítószereket.

Ma sem eszünk sok húst, csak mértékkel.

Ja és amely igen fontos hogy legalább naponta 3 l tiszta vízet kell meginni, a tiszta víz alatt nem azokat a palackos vízeket értem amelyeket a boltok árulnak, vagy be kell szerezni víztísztitó berendezést, vagy pi vízet árusító boltot kell keresni amely hazaszállítja az általuk frissen betöltött palackokba a pí vízet.

Ma már igen sok ilyen van.

Mielőbbi gyógyulást kívánok.

2013. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!