Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Torokfájásra mit lehet használ...

Torokfájásra mit lehet használni? Szopogatós tablettát nem szedhetek mert inzulinbeteg vagyok, gyógyszert nem akarok, tehát valami természetes de hatásos módszer érdekelne.

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Zsályateával öblögess, meg igyad is - rövid idön belül hat!
2009. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Forró tea,inhalálás,és gondoltam a lándzsás utifűre szirupra,de lehet azt sem szabad neked.
2009. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aloe First spayt javaslom, ami természetes és hatásos.
2009. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ökonetes grapefruitmag csepp. Ennél nincs jobb!!
2009. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem torokfertőtlenítőkből(=szopogatós tabletta) is van cukormentes, így cukorbetegek is fogyaszthatják. Ha bemész a patikába, a gyógyszerész biztos tud ajánlani egyet.
2009. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vörösbor forralva, vagy egy kupica pálinka.
2009. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nagyon hatásos de borzalmas ízű a 1 teáskanál só egy 2dles pohár vízben. gyógyul meg.
2010. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ja gargaliálni kell vele:)
2010. ápr. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van eper és citromízű cukormentes Strepsils, vagy strepfen, a patikában tudnak segíteni. Egyébként az Aloe First nekem is bevált.
2013. dec. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!