Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A biorezonanciás vizsgálat...

A biorezonanciás vizsgálat mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Én őszintén szólva semennyire nem bízom az ilyenekben... Van, aki már volt ilyenen? Tényleg meg tudta állapítani, mi a bajotok, vagy hülyeség volt?
2013. nov. 1. 00:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
semmire nem jó
2013. nov. 1. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
ott tudtam meg hogy nehezfemmergezesem van (higany) es candidiazisom. biorezonancia szuper dolog, de kell hogy jo legyen aki vizsgal teged
2013. nov. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Az a jövő módszere. Ahoz is tudás és tapasztalat szükséges.
2013. nov. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Ha megbízható lenne, akkor CT és MRI vizsgálatok helyett is az lenne....
2013. nov. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyáltalán nem megbízható! Mindenkinek candidát mondanak. Én még olyant nem is hallottam, hogy elment, megnézette és ne mondtak volna candidát.
2013. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%
hát a candida az amit a mai orvostudomány nemnagyon vesz tudomásul, ezért fordulnak inkább alternatívhoz miután nem tudták megmondani mivan vele. honnan tudod hogy nem mindegyik candidás tényleg? :)
2013. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%

mert candidája annak van aki rákos vagy aids-es, a vérben


különben csak hüvelyi és más helyi túlszaporodás van


pszichés problémákkal küzdő emberek szeretik a biorezonanciát, mert találnak testi okokat a lelki eredetű panaszaikra

2013. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
a rákosoknak többségében tényleg van candidiázisa (candidája jóformán mindenkinek van... bélflóra része) az utánalevö rész nemigaz.
2013. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
a többit is tudom és igaz. erre való a dipi ;)
2013. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

2001-ben az Ausztrál Allergológiai Társulat fogalmazott meg egy állásfoglalást, amelyben a Vegatest módszert alkalmatlannak ítélték allergia és más betegségek kimutatására, valamint a módszer elméleti hátterét tudománytalannak minősítették. A Svájci Allergológiai és Immunológiai Társaság már 1995-ben hasonló állásfoglalást bocsájtott ki a Bicom, MORA, Mitosan és Vegatest készülékekkel kapcsolatban. 2006-ban a társaság az új ismeretek birtokában újból megerősítette negatív ítéletét és felhívta a figyelmet e módszerek használatának közvetett veszélyeire.


A Magyar Tudományos Akadémia Orvosi Tudományok Osztálya 2004-ben, amikor számos zűrös alternatív gyógyászati eljárásról igen engedékeny megállapításokat tett, a biorezonanciát a „kellő tudományossággal még fel nem tárt” eufemisztikus elutasításban részesítette. Nos, hát meddig kell még várni, amíg kimondjuk, hogy tárhatjuk még ezt akármeddig – tudomány sose lesz belőle?


[link]

2013. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!