Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi (sópárnás) "cikkről"?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 2. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de nem kell ahhoz sópárnát rendelned, hogy élvezd a só jótékony hatásait (tényleg jót tesz). Megtöltesz egy zoknit sóval, kész.
2013. nov. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nem is drága.
2013. nov. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szuper cucc, a cikk abszolút jó.


én most varrtam magamnak (youtubról tanultam varrni) egy 2 kilós kispárnát, kémiai eljárástól mentes bányasóval tölte. ez volt 160 forint :) allergiamban sokat segít. és nagyon kényelmes, azon alszom


van valamid ami miatt kinézted magadnak vagy csak úgy?

2013. nov. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat.


Első:

A legtöbb zokniból kipereg a só és a mérete sem alkalmas vagy legalább is nem a legkényelmesebb hosszú távon alvásra.


Hármas:

A párnát milyen anyagból varrtad? Esetleg melegíthető és/vagy "fagyasztható"?

Hol szereztél ilyen bányasót?

Elsősorban én is a légutakra használnám, de kipróbálnám az ízületekre is, ahogy a cikk írja.

2013. nov. 4. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:

bementem a textilboltba, s megkérdeztem melyik(ek) a legolcsóbb textilje(i). :D jó végül az eggyel drágábból vettem, mert tetszett a színe meg az anyaga. :D 30 centit kértem, ebböl kijön 3 párna volt 150 huf asszem.


sót meg a lidlben vettem.


még nem volt sütöben, de majd lesz, nemhiszem hogy gond lenne neki. nyilván bizonyos höfokon már megégne. fagyasztás sem hiszem hogy gond lenne :)


ha érdekel elmondhatom azt is hogy varrtam.

2013. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nyilván bizonyos höfokon már megégne."

Megette a fene, ha a só megég.

2013. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem a só ég meg,hanem az anyag amibe a só van....
2013. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!