Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A rák gyógyításáról szóló...

A rák gyógyításáról szóló szakkönyvek?

Figyelt kérdés

Olyan módszerekkel amik nem kerülnek milliókba.. SŰRGŐS.

Köszönöm.



2013. nov. 3. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Nincsenek ilyen könyvek.

Rák, mint olyan nem létezik. Ez csak egy közbeszédi gyűjtőszó. De ha eltekintek ettől (hiszen értem, mit szeretnél), akkor azt mondom, rengeteg könyv van. Rengeteg.

De olyan, amit elolvasol, s meg tudod gyógyítani magad, kedvesedet, bármely szerettedet, egy sincs. Illetve van, de szélhámosoktól. Ezek potenciális gyilkosok.

2013. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, a legtöbb modern kemoterápiás koktél iszonyú drága, hogy a biológiai terápiát ne is említsem (több százezertől körülbelül egy millió alkalmanként és sok alkalom van). A sugárterápia és onkológiai műtétek se tartoznak az olcsó kategóriába...


Amúgy bármilyen onkológiai szakkönyv (lehetőleg frissebb kiadás) ajánlható, csak ugyebár ezek orvosoknak íródnak, így nem biztos, hogy érthetőek a nem szakirányú végzettségűek számára.


A rákos megbetegedések esetében a legolcsóbb a megelőzés és korai felismerés (rendszeres szűrések).

2013. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos kialakult.. de szeretem Őt.. bármit megtennék érte..bármit..szeretném magam bele ásni.. akármit elolvasok érte.. kérlek írjatok konkrét címeket.. köszönöm!
2013. nov. 3. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: éreztem, s együtt is érzek veled. Jobbulást kívánok. Korai szakaszban ma már sok ide tartozó betegség gyógyítható, mások nem.

De csodás módszerek nincsenek. Felelősséggel gondolkodó ember nem javasol sarlatánoktól származó írást.

2013. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de hidd el, hogy nem Te fogod megtalálni annak a daganatfajtának a csodaszerét, amiben a szeretted szenved.

Ilyenkor nem tehetsz mást, minthogy megbízol az adott kezelőorvosban vagy onkoteam-ben, ha pedig szerinted alkalmatlanok, akkor keresel másokat. Hidd el, hogy ők is elolvasták a releváns irodalmat, sőt nagyobb helyeken előfordulhat, hogy ők is könyvet írtak a témából.


Akkor tudsz a legtöbbet segíteni, ha sok időt töltesz a beteggel és együttműködsz az orvosokkal.


Továbbá, szeretném felhívni a figyelmed, hogy az ilyen keserű időkben rögtön előbukkannak a semmiből a sarlatánok és kuruzslók, akik drága "csodaszerekkel" húzzák le a betegeket és hozzátartózóikat, kihasználva a kétségbeesésüket. Emellett pedig még hülyeségekkel is kábítanak (pl. "már rég megvan a rák ellenszere, csak a gyógyszerlobbi eltitkolja és az orvosok is benne vannak" és hasonlóak), hogy minél meggyőzőbben adják el az extrém drága, ám jobb esetben haszontalan, rosszabb esetben kifejezetten káros portékáikat.

Pár hete hallottam, hogy egy ilyen sarlatán havi fél millióért(!!!) árulta a 2ml-es üvegcsében a "csodaszert", amit többen is megvettek tőle. Később kiderült, hogy az üvegcsékben közönséges petróleum volt...

2013. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/watch?v=B8T0uOuYyGw


nézz utána ezeknek: szódabikarbóna, mms, h2o2, candida túlszaporodás

2013. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Többek között ezekről beszéltem, mint amit a #6-os linkelt...

Legalább a videóban kiírták a lényeget, hogy "Simoncinit a bíróság első fokon csalásért és gondatlanságból elkövetett emberölésért 3 év börtönre ítélte és eltiltották az orvosi hivatás gyakorlásától."


Sajnos a daganatok pathogenezise ettől milliószor összetettebb, sőt molekuláris szinten szinte nincs is két egyforma daganat...

2013. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!