Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipára vonatkozik-e a...

Vizipipára vonatkozik-e a dohányzásról szóló törvény?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan mi áll benne, de a rám vonatkozó része a törvénynek, hogy közterületen és közintézményben és annak 5 méteres körzetében tilos a dohányzás... Kérdés lényegében arról szól, hogy kollégiumban szabad-e vizipipázni? Mert a kollégium közintézménynek számít és ezért még dohányzó helységet sem szabad kialakítani, tehát ki kell menni az utcára, ami vizipipával kicsit macerásabb nem úgy mint a cigivel. Szóval, egyeltalán vonatkozik-e ez a törvény a vizipipára (rendes tabacco dohánnyal és nem shiazo-val), és ha igen, meg lehet-e oldani valahogy, azt hogy bent lehessen pipázni a koliba legális úton?
2013. okt. 6. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is kollégista vagyok, azért nem vp-zünk, mert macerás :/

Meg most már kezd hidegebb lenni, ezért is lenne jobb bent csinálni, de igen:

Meg van tiltva a kolesz által is és törvényben is benne van, hogy 5 méteres körzet a bejárattól füstmentes legyen

2013. okt. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kövekkel szívjátok, akkor az elvileg nem számít dohányzásnak, aztán kitudja miket írnak a törvénybe.
2013. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi dohánnyal szívtuk, meg cigit is. A vízipipa füstje nem ivódik be, meg koliban nem ellenőrizgetnek minden szobát/személyt.
2013. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem ivódik be, és nem is az ellenőrzéstől félünk, csak lelkiismeret megnyugtatása végett akarunk találni valami alternatívát. ha van... a kövektől próbáljuk védeni magunkat mert azzal elárulnám a vizipipám, úgyhogy valami más módon szeretnénk elérni azt, hogy bent is lehessen pipázni. Azt reméltem van vki aki jobban ismeri a jogrendszert nálam, és vagy kútfőből, vagy a törvény ismeretében ajánl egy kiskaput.
2013. okt. 8. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:
E-cigi.
2013. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!