Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pí vs desztillált víz?

Pí vs desztillált víz?

Figyelt kérdés

Tervezem egy víztisztító beszerzését, és dilemmázok a Pí készítő, vagy a sima desztilláló között.

Mindkettő 30 ropi körül van.

Tudomásom szerint a Pí megtisztítja és "energetizálja" a vizet, míg a desztilláló egy teljesen tiszta vizet ad.


Na most kérdés az hogy effektív erősebb gyógyító ereje melyik fajta víznek van, mert mindegyik mellett szólnak érvek.


Esetleg van olyan gép ami ezt egyszerre tudja?

Vagy leutánozni a Pí gép mágnesező elvét, és alkalmazni a desztillálton?



2013. nov. 14. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:
gyógyító erejük ugyanakkora, kb 0. A melóhelyre is hordják a hülye pi veizet, ugyanúgy betegek az emberek. Én meg iszom a vacak csapvizet, évek óta egy náthám nem volt. Ennyit a gyógyító erőről.
2013. nov. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam ebben a témában, ennyire szubjektív véleményekre alapuló hozzászólásokat nem fogok kapni.


Gyógyító ereje mindkettőnek van, az egyiket igazolni lehet orvosilag is (desztillált), a másikhoz meg egy erős mikroszkóp és vagy műszerek kellenének (pí).

2013. nov. 14. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:

A desztillált víz az csak "sima" H2O, nem tartalmaz semmiféle ásványi anyagot. Leginkább orvosi célokra használják, pl. infúzióhoz. Pí készülékről még soha nem hallottam, de eléggé kamugyanús...

Legjobb az ásványvíz, de a sima csapvíz is megteszi.

2013. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!