Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan lehet a pajzsmirigy...

Hogyan lehet a pajzsmirigy alulműködést (pl. Hashimoto thyreoditis-t) nem gyógyszeres módokon gyógyítani, vagy kezelni?

Figyelt kérdés
Ismerek valakit, akinél ez sikerült, és sok éve rendben van már az illető. De kutatom a további lehetőségeket is, mert nem volt valami olcsó, az alapján, ahogy kiszámoltam.

2013. nov. 19. 07:55
 1/2 anonim válasza:
100%

Nekem is Hashimotom van.Már egy vagyont költöttem el altarnatív gyógymódokra,de semmi sem segített.

Az orvosom mindig azt mondja a legnagyobb gyógymód a stressz teljes kizárása lenne.

Az ismerősöd milyen gyógymóddal gyógyult meg?????

2013. nov. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Hashimoto-ra csak példaként hivatkoztam, annyit tudok, hogy alulműködése volt. Röhejesen hangzik, de egy itt nem említhető nevű MLM hálózat termékeit alkalmazta rajta egy elismert alternatív szemléletű neurológus szakorvosnő. Konkrétumokat is írhatok, de csak privátban.
2013. nov. 20. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!