Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Negatív-e egy masszőr megítélé...

Negatív-e egy masszőr megítélése, ha az alkarján tetoválás van?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ hol. Sportmasszőrnek nem, de kórházban és vidéken talál. Budapesten, és nagyobb városban elfogadóbbak az emberek, mint vidéken.
2013. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
egy masszázsszalonban, szállodában városban
2013. nov. 20. 21:56
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Engem egyáltalán nem zavarna, még az sem, ha az egész karja tele lenne tetoválva. Persze az emberek nagy része másképp néz a tetovált emberekre, de ez attól is függ, mekkora és mit ábrázol.
2013. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha sátánista szimbólumokkal..akkor igen:-)
2013. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Összességében, szerintem az!
2013. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem a viselkedése és a szaktudása a megítélés fő kritériuma.Az hogy hogyan áll neki a páciensnek és a masszírozást követően te milyen fizikai és lelki felfrissüléssel távozol.Az a mérvadó.
2013. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
persze,hogy az egy szállodában.
2013. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Egy komolyabb szállodában, ha látható helyen van a tetoválás legyen az bármi, eleve fel se vesznek.
2013. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Pusztán emiatt nem ítélném meg negatívan, de előítéletem semmiképp nem lenne. Az is sokszor szokott pl kérdés lenni az embereknél, hogy klasszikusgitár (de bármilyen klasszikus zene) tanárnak baj-e ha van, én arra is mindig azt mondom, hogy nem zavarna, már volt is ilyen tanárom egy rövid ideig.
2013. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
nagyon negatív.és én inkább azokat az embereket nézem le akik lenéznek egy tetovált embert. mert nem tudhatja hogy ami rá van varrva annak mekkora jelentősége van az életében. olyan dolog ami sosem változik meg és az egész életére hatással van. persze vannak olyanok akik csak magamutogatásból tetoválnak magukra. de őket sem kell lenézni. és éppen ez a baj az emberekkel. okoskodnak, ítélkeznek, lenéznek, kibeszélnek, kerülnek olyan embereket akiken van valami abnormális (mondhatnám különleges) dolguk ,és mindezt anélkül teszik hogy beszéltek volna vele egy szót is vagy ismernék az élettörténetét. és elárulom nekem nincs tetoválásom. de van rengeteg ismerősöm akinek van.és tudom hogy miért van rajtuk...és tisztelem is őket az ötlet miatt. és imádom azokat az embereket.
2013. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!