Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Okoztak-e kárt valakinek a...

Okoztak-e kárt valakinek a csontkovácsok vagy masszőrök?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen panasszal fordultál hozzájuk, miben és mennyire ártottak? És hogy, illetve mennyi idő alatt sikerült felépülni?

Sajnos én is megjártam a poklot, illetve még járom, érdekelne, hogy más is járt-e pórul.



2013. márc. 7. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

én voltam,maga a pokol volt utána..

1 hétig nem bírtam szinte járni....

utána jó volt.. rettenetesen fájt a hátam,előtte is,utána még jobban,de jobb volt utána..

2013. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt szerencsém egy orosz csontkovácshoz budapesten hát az utánvaló egy hét még hagyján.. :D De az h beültem a város közepén csúcsforgalomban az autómba és nem birtam felemelni a kezemet a váltóig.. na meg aztán kiugrasztotta az egyik nyaki csigolyámat a helyéről ami miatt kb még most is mozgássérült vagyok nem bírok fizikai munkát végezni sokat hajlongni mert egyből megfájdul... Ráadásul nem volt olcsó... Ha orvos ajánlja akkor menj.. De előtte mindenképp érdemes RTG vagy valami mert csinálhat nagyobb kárt egy csontkovács.....
2013. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szakember vagyok. Sok "csontkovács" után dolgoztam már. Volt, hogy nem is tudtuk helyrehozni a kárt, amit okozott. Eléggé kaotikus ez a dolog, pláne egy laikusnak. Szinte csak a véletlenen múlik, hogy valaki korrekt szakemberhez vagy önjelölt mágushoz kerül. Sajnálatos. Ha korrekt szakembert keresel (ez alatt a megfelelő, tudományosan, államilag is elismert végzettséget értem), írj, próbálok segíteni.
2013. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem egy csontkovács olyan erősizomhúzódást csinlt, hogy alig tudtam mozogni. Az egyik bartnőm ajánlott egy masszőrt aki aztán rendberakott nagyon jó masszőr [link] házhoz hívtam ki
2013. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A masszázs nincs ingyen. Mi ez a hülyeség?
2013. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy kihez mész!
2013. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy csontkovácsnak nagyon alaposan kell az anatómiát ismernie, a csontok, izmok, ízületek mozgását, ha nem akar kárt okozni. Igen, voltak már peres esetek is. Sőt, egyszer én se tudtam egy hétig kiegyenesedni, pedig egy ismerős csinálta, aki Amerikában tanult,csak elszúrt valamit!

Egy-két hétvégén képződött csontkovácsok nagy ívben kerülendők!

2014. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!