Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A kompressziós masszázs...

A kompressziós masszázs gépekkel kapcsolatban van valakinek bármilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek elég visszeres a lába. Az anyukája után pedig a lábfekély hajlamot is figyelembe kell venni. Karácsonyra szeretnék neki venni egy egy kompressziós masszázs gépet, mivel a munkája miatt nincs lehetősége a rendszeres testmozgásra, és az a doki, aki megvizsgálta, csak annyit mondott, hogy ha rosszabbodik, akkor menjen vissza. Elvileg az AirLeggy kompressziós masszázs gépnek használnia kéne, de elég szkeptikus vagyok. Jó lenne ha orvosok is hozzá tudnának szólni a dologhoz.
2013. nov. 29. 12:40
 1/1 A kérdező kommentje:
Na megvettem az Airleggy kompressziós masszázsgépet. Szinte semmilyen erőt nem fejt ki. A legkevésbé sem érezteti azt, hogy valami masszírozná a lábat. Senkinek sem ajánlom. Már vissza is küldtem, most várom a pénzem.
2014. jan. 4. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!