Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért van az, hogy megérzem,...

Miért van az, hogy megérzem, hol van a probléma?

Figyelt kérdés

Nem vagyok masszőr, soha nem tanultam semmi ilyesmit, abszolút amatőr vagyok. Anyukámnak sokszor vannak fájdalmai (hát, kar, derék), és néha megkér, hogy masszírozzam meg. Én pedig - anélkül, hogy pontosabban megmondaná, hol fáj- pontosan tudom, hogy melyik részen és mit kell csinálnom ahhoz, hogy rendbe jöjjön. Egyszerűen érzem. Mindig segít neki a masszázs. Ezzel más is van így? Vagy ez valamilyen képesség, amit fejlesztenem kellene? Köszönöm a válaszokat előre is.

19/L



2013. nov. 1. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
kepesseg amire neked nagyobb a potencialod mint az atlagnak. szoval nem mindenki kepes ra de talan lehetne ha eleget gyurna ra. lehet valami gyogyito vagy. ha gondolod fejleszd, vannak tanfolyamok ahol ilyeneket oktatnak, de anelkul is lehet fejleszteni.
2013. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van érzéked a masszírozáshoz. Ha gondolod, végezz el egy masszázstanfolyamot.
2013. nov. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


meg vannak még hasonlóak, ha érdeklödsz ezek iránt nézz utána mik vannak s neked melyik szimpatikus, és én csak támogatom hogy fejleszd ki az ilyenféle képességeidet ha van, és van hozzá indíttatásod :)

2013. nov. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!