Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hormon kezelés helyett mien...

Hormon kezelés helyett mien alternatív módszereket javasoltok?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem és azóta nem jön meg a havim. Hormonkezelést nem szeretnék bevállalni ezért keresek bármilyen más gyógymódot. Kizárt tényező h terhes legyek és ezt ma orvos is alá támasztotta.
2013. dec. 18. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

ez komoly?

2 hónappal szülés után nem is kell még megjönnie? Szoptatsz? Akár 2 évig is kimaradhat, attól függően, hogy van-e tejtermelés.

emiatt ne is akarj hormont szedni, a babának sem tenne jót és felesleges is

megjegyzem alternatív módszert se keress, mert ez az állapot most természetes

2013. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam szoptatni pedig nagyon jó lett vna. :( 2 hétig próbálkoztam mindennel és nem indult be a tejem. Ezért is mentem orvoshoz h érdekes h még nem jött meg így se. Január 3.áig ha nem jön meg, vissza kontrol mert akk vagy elb***tak rajtam vmit az orvosok vagy akk ez a hormonkezelés javasolt és amiket hallottam róla, ink nem. :( ezért szeretnék alternatív megoldást találni hejette. Tényleg még az akupunktúrát is bevállalom csak azt ne.
2013. dec. 19. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!