Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a manilai pszisebészettel? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Állítólag a sarokcsont gyulladást(sarkantyú) sikeresen lehet gyógyítani ezzel a fajta gyógyítási technikával!

Van valakinek tapasztalata e téren,kérem ossza meg velem!

Köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 22. 14:20
 1/4 anonim válasza:
Ez egy szemfényvesztés úgy, ahogy van. Menj el csontkovácshoz, sportorvoshoz, sebészorvoshoz, reumatológushoz, de ezzel ne pazarold a pénzed. Hinni lehet benne, ezt olyan mint a vallás, de gyakorlati haszna, csak a szolgáltatónak van...10000 forint óránként.
2013. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez "csak" 6000 lett volna! Eddig sem igazán hittem benne(vagyis inkább bíztam) Köszönöm a válaszod!Minden jót!
2013. okt. 8. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

a csontkovács nem evvel foglalkozik

a pszi sebészet valódi és elfogadott gyógymód.

én megpróbálnám. 12 nap az "átfutási idő"

2014. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 levelecske válasza:

Semmi köze a valláshoz!!

Az imaginációhoz van köze!!!


Kapaszkodjatok!!!!

"Egy figyelemre méltó felfedezés:

A tudat alatti elme képtelen különbséget tenni a valóságos élmény és a képzeletben élénken felidézett élmény között.

Valahányszor felidézzük magunkban, visszajátsszuk tudatos elménkben az eseményt, a tudatalatti elfogadja,

és olyan módon kezeli, mintha az esemény valóban megtörtént volna."

Brian Tracy: Maximális teljesítmény

2018. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!