Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Volt már valaki Szigetvári...

Volt már valaki Szigetvári Zoltánnál Bioenergetikus és Pszi-sebész, a barátnőm nem rég volt és le kellett vetkőzni. Valakinek másnak van tapasztalata az úriemberrel kapcsolatban, hogy le kellett-e vetkőzni és milyen bánásmódot kapott?

Figyelt kérdés
Én nem értem miért kellett levetkőzni (alsóneműre) és miért mond ilyeneket, hogy egy tündér és sosem találja meg a lelki társát és nem erre a világra való? Teljesen elkeserítette.

2013. dec. 23. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, de a leírásból simán ráillik a szélhámos kifejezés.

Jópár ilyen sztoriról hallottam, hogy így próbálkoznak be a dokik a nőknél...

Elkerülhetetlen, hazamegy a melóból, otthon meg fantáziálgat, másnap már meg is valósíthatja...

2013. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Passiflora ***** válasza:

Őt nem ismerem, de voltam már másik bioenergetikusnál. Nála nem kellett levetkőzni, (sem nekem, sem más páciensének, akiket ismerek), felöltözve kezel.


Nagyon jó meglátásai és értelmes tanácsai voltak, amellett, hogy nagyon sokat segítettek a kezelések, és szeretetből kommunikált, még véletlenül sem ilyen félelem alapú gondolatokat próbált a fejembe "programozni".


Ha ezt mondta a barátnődnek ez az illető, akkor valóban "sokat segített", és igen magas tudatossági szinten levő "gyógyítóhoz" volt szerencséje.


Enyhén szólva különösen meglepőnek tartom egy olyan embertől, aki (mint azt a neten a nevére rákeresve megtaláltam) azt írja az általa írt, "Az emberiség legnagyobb hibája" című könyvről, hogy:


"A könyvem megírásában az a cél vezérelt, hogy megmutassam az embereknek, milyen nagyon rossz felé tart a világ, mennyire elhatalmasodott a Negativitás és irányt, reményt, kiutat mutassak.


Sajnálom, hogy a barátnődnek - az én meglátásom szerint legalábbis - ezzel a megjegyzéssel inkább a negativitás jutott a remény és a kiút helyett.


Ha érdekli esetleg, akkor szívesen adnék Neki egy privát üzenetben tanácsot azzal kapcsolatban, hogy hogyan tudná elengedni ezeket a fejébe ültett gondolatokat.

2014. jan. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Miért kellett levetkőzni alsóneműre a gyógyítás folyamán?

Mivel az első étertesten látja a betegségek okát és csak akkor látja, ha fedetlen az első étertest!Akik csak ruhán keresztül kezelnek,szerintem nem is látják, hogy valójában mit is kezelnek.

A "Tündér" jelző nem személyre szóló! Szerintem aki a kérdést írta, nagy félreértések áldozata lett. Igen létezik olyan, hogy valaki keresi a Lélektársát, de nem találja meg, nem is találhatja, hiszen lehet, hogy éppen a kirekesztettség állapotában van.Ez a baj az emberekkel, hogy általánosítanak, képzelődnek és kivetítik képzeleteiket bizonyos személyekre ezzel rossz hírét keltve! Mivel nincs két egyforma ember, ezért nem szabad általánosítani. Minden gyógyító egyéni, képességeinek megfelelő módon gyógyít! személyesen is ismerem a nevezett gyógyítót és "felháborító" ez a lejárató írás. Miért nem személyesen tőle kérdezi meg a fönt leírtakat? Úgy gondolom, Szigetvári Úr megadta volna Önnek a legmegfelelőbb választ, akkor amikor ott járt nála.

2014. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az egész világon jellemző egy ismétlődő “forgatókönyv”.

Adva van egy fantasztikus találmány, felfedezés, akár egy ősrégi gyógymód, mely hatalmas sikerrel adja vissza számos ember – köztük gyógyíthatatlannak mondott betegek – egészségét. Csakhogy a látványos eredményeket az alternatívákkal általában nem állami kórházakban produkálják, s nem az általuk bevezetett dogmákon alapuló rendszerrel. Egy darabig mindenki elégedett a betegek gyógyulnak a gyógyítók gyógyítanak…Ám lesz egy pont, amikor történik valami, ami megtöri ezt az idillinek induló képet.

Valakik ugyanis megelégelik a gyógyítók diadalmenetét, s a betegek gyógyulását és megpróbálnak megálljt parancsolni a folyamatnak, gyakran az államhatalom, a rendvédelem eszközeivel.

Először általában a gúny a lejáratás jól bevált módszeréhez nyúlnak. Közmédiákban, híroldalakon cikkeket jelentetnek meg a gyógyítóról , amiben megkérdőjelezik hitelességét, szakmai hozzáértését és csalónak ábrázolják őt. Mit sem törődve a pozitív eredményekkel, gyógyulásokkal.


“1948-1989 közti Magyarországon nem volt ritka, hogy embereket, köztük elismert nagynevű orvosokat börtönöztek be vagy végeztek ki csak azért, mert nem az ortodox módszerrel végeztek gyógyítást”

Ám egy napjaink demokráciának mondott kora ezt mégsem engedheti meg magának, ezért maradnak a lejáratós, hazug folyamatoknál.


Felmerül a kérdés:

Kinek áll érdekében manapság az, hogy modern kori inkvizíciót játszva akadályozzák a szellem szabadságát, a tudomány haladását? Kinek fáj az, ha egy furcsának tűnő gyógymódnak, természetes orvosságnak köszönhetően emberek ezrei nyerik vissza egészségüket?

2014. júl. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dollyrambo válasza:
Igen év voltam, illetve vagyok a kezelése alatt!Felnőtt férfi vagyok, ugyanúgy alsóneműre kell vetkőzni, és elmondhatom hogy azóta 1 szem gyógyszert sem kell bevennem, sok egyéb bajom problémám is megszűnt.Ajánlom mindenkinek!
2017. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!