Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Kinek van közületek...

Lányok! Kinek van közületek tapasztalata kisajak plasztika terén? Mennyi idő a gyógyulás, és hogyan zajlik a gyógyulás időszaka? Melyik orvost ajánljátok (plasztikai sebész és altató orvos)? Mennyibe kerül ez a beavatkozás? Érdemes belevágni? 24L

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem semmiképpen ne vágj bele! Hidd el: minden nőnek és férfinek ugyanannyira csúnya a csúnyája. Biztos lehetsz benne, hogy bármely műtét hegei egész életedben újra fájnak, ha mondjuk esős idő van odakinn. És, tuti, hogy lesz egy férfi, aki úgy szereti majd a testedet, ahogy van, akkor is, hogyha "kilóg a nyuszikának a tapsi füle"!
2013. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Víg Emma, pont az ilyen beszólások miatt fogok belevágni. 24 vagyok, és emiatt még nem lehetett komoly kapcsolatom, mert nem volt olyan férfi aki ne szólta volna meg, hogy nem barackom van. Ezen kívül nem lenne más komolyabb testi problémám. Én kérdésként egészen mást tettem fel. Hogy kinek mi a tapasztalata, aki volt már ilyen műtéten, és nem demotiváló kommentre voltam kíváncsi. Ezzel a nyuszifüles metaforával most még jobban lelomboztál.
2013. dec. 15. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a linket
2013. dec. 16. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!