Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyit keres egy masszőr?

Mennyit keres egy masszőr?

Figyelt kérdés

Lehet bontani fajta szerint,melyiket keresik,fizetik a legjobban.

Milyen munkaidőben dolgoznak?

Esetleg ha tudtok informálni konkrétan szoboszlói helyről,lakhely szerint nekem az lenne kézenfekvő.


2013. dec. 31. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon változó, nagybátyám nemrég végezte el a gyógymasszõr 2 éves tanfolyamot rengeteg pénzt ölt egy melléképületbe ahol fogadhatja a vendégeket, de egyszerûen szinte senki nem jön havo 10-15000ft-t tud vele összeszedni, míg egy barátom csupán néhány órás tanfolyamokat végzett mindenféle divatos nevû semmitmondó tanfolyamokon, Pest egy jól frekventált területén egy kimondottan kellemes masszásra kialakított házban fõleg felsõ vezetésben dolgozó üzletasszonyokat fogad, havi többszázezer ft bevétellel... ez is mint minden attól függ, hogyan adod el magadat, hogy egyáltalán el tudod e...
2013. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz szépen akkor úgy néz ki kereskedelmi tanfolyamot kell végeznem hogy el tudjam adni magam.
2013. dec. 31. 10:00
 3/7 homo ludensz ***** válasza:
100%
Az is számít persze hogy aki egyszer rászánja magát és téged megkeres x összegér megmasszírozod utána hogyan távozik. Visszatérő lesz e sőt hozza az ismerőseit s ajánl széltében-hosszában vagy igyekszik elfelejteni. Akit én ismerek az is be van táblázva és időpontot kell kérni.A frekventált hely egy jó adottság de a masszőr tudása (nem elméleti) legalább annyit nyom a latba.
2014. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy hol és kiket masszírozol.


Van aki nem keres vele semmit (én) és van aki milliókat.

2014. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Túlkínálat van!


Csak az él meg aki nagyon jó és nagy fazon ahhoz hogy hozzá menjenek a vendégek.

Azaz nem elég csak jól masszírozni az sem mind1 hogy a vendég hogy érzi magát a társaságodban és milyen körülményeket tudsz biztosítani a masszázshoz.

2014. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

így van nem mindegy az sem, hogy te hogy nézel ki, mennyire vagy ápolt, milyen benyomást keltesz, hol hirdetsz, stb stb... egyszerű példa én pl kőműves vagyok dugig vagyok melóval télen is, egész nap jönnek a telefonok, mindenki engem akar, de az átlag kőműves szerint ebből a szakmából nem lehet megélni..

tehát mint már mondtam csak el kell tudnod adni magadat...

2014. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Alkalmazottként 120 körül,

vállalkozóként amennyit dolgozol.


Az óradíj 2000 és 10000 között mozog.

Pár éve még 4-5ezret simán el lehetett kérni Budán.

Most Pesten 3ezernél többér csak akkor megy ha vmi nagy spíler az ember, nyilván a túlkínálat és a fizetőképes kereslet hiánya miatt.

2014. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!