Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van-e valakinek valamilyen...

Van-e valakinek valamilyen tapasztalata Kónya Albert pszichoszintézis laborjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a kérdésem nekem is. Nem találtam véleményeket eddig róla a neten.
2014. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én jártam a Kónya féle pszichoszintézis laborba de sajnos az én problémámat nem oldotta meg, ezért lennék kiváncsi mások tapasztalataira.
2014. jan. 8. 17:35
 3/4 Eva_Sophia válasza:

Az egyik legjobb a szakmában! Több év után, amikor az orvosok még a közelébe se értek a bajom feltárásának, nemhogy a kezelésnek, ő 3 órás kivizsgálás után megmondta és sikeresen kezelte is a problémát. Mindenkin nem tud segíteni, ez természetes, nem varázsló.

Mégis mindenkinek jószívvel ajánlom, aki valóban meg akar gyógyulni és elege van a pökhendi, buta, arisztokratikus orvosokból, akik csak tüneti kezelésre képesek, de leginkább arra sem. Nem gyanús senkinek, ahogy az egészségügy kinéz? Még a felépítése is az abszolút dilettantizmusról ordibál. Külön az összes szervünk más más épületekben. Külön a vese, a szív, a máj, a tüdő osztályok..

De mintha egyben lennénk egy testben. Talán nem véletlen, hogy az összes komplementer orvosláshoz tartozó terület egyben nézi az embert és ne adj isten még a környezetét is. A legjobb szakember az összes orvos és természetgyógyász között, akivel eddig találkoztam, pedig azok közül is mindig igyekeztem a legjobbat megtalálni. De ő mindegyiken túltesz, mindenki csak hozzá menjen, akit az orvosok nem tudnak meggyógyítani vagy nem is találják mi baja. Nincs rosszullét és betegség kiváltó ok nélkül!

2014. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak annak ajánlom, aki hisz az alternatív gyógyítási eszközökben, hiszen az általa alkalmazott technikák nem hagyományosak: ingás diagnózis felállítás, elektroakupunktúra, homeopátia, ásványgyógyítás...

A fickó olyan, mint egy hóbortos professzor, elég egyedi a stílusa, de mindenképp jószándékú, segítőkész. Egyébként nincs orvosi végzettsége, és ebből kifolyólag vannak hiányosságai, tárgyi tévedései ezen a téren.

Az árak nincsenek elszállva.

Ha valaki hisz a feljebb említett alternatív módszerekben, annak megérhet egy próbát.

2015. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!