Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit vegyek a gyógyszertárban...

Mit vegyek a gyógyszertárban ha már 1hete elég csúnyán köhögök, lázam nincs de érzem hogy lerakódás van a torkomban (vagy hol) és nem bírom felköhögni? Esetleg robitussint?

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem fogok menni mert ahogy írtam nincs lázam csak köhögök és nem szeretnék antibiotikumot szedni. Mit ajánlanátok?
2009. dec. 2. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a homeopátiás STODAL szirup!Ha nem vagy ezeknek a szereknek híve akkor vegyél Rinathiol köptetőt!Házilag összetörsz egy gerezd fokhagymát és ezt leöntöd mézzel(evőkanálba).Ezt benyomod és iszol rá teát!Aztán nyomás az ágy:)

Jobbulást!

2009. dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! A fokhagymásat biztosan kipróbálom:) Szívesen fogadok még egyéb ötleteket is.
2009. dec. 2. 09:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Torokfájásra a reszelt feketeretek is jó mézzel elkeverve.
2009. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A torkom nem fáj annyira inkább ez a száraz köhögés idegeseít nagyon.
2009. dec. 2. 09:56
 5/11 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Eszembe jutott a száraz köhögésre való Rinathiol Tusso tabletta!Az is nagyon jó volt:)
2009. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. dec. 2. 10:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a stodal szirup nagyon bevált! 4-5 napig szenvedtem én is a száraz köhögéstől ezt ajánlotta a patikus, mert ezt kismamák is szedhetik, és 3 nap alatt elmúlt a köhögésem
2009. dec. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha lerakódás van a torkodban,vagy lejjebb a légutakban, azt fel kell köhögni! Mert tüdőgyulladást is kaphatsz! Én ACC 200 szoktam venni! Nagyon jó, és árban sem olyan vészes, 1200 ft körül van, de sok tasak van benne! Gyógyulj meg!
2009. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lándzsás utifű szirup
2009. dec. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hagymatea, baromi rossz ízű, de jó hatású
2009. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!