Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Volt már valaki közületek...

Volt már valaki közületek reflexológusnál? Ha igen, milyen tapasztalatokat szerzett, sikerült-e meggyógyulnia, és tudna-e profi szakembert ajánlani?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Voltam sok éve, lábam fájt folyton, normál orvos nem tudott segíteni, reflexológus két hét (két kezelés) alatt rendbetett. Mondjuk az első kezelés után csillagokat láttam, mindenem fájt, de a második után elfújták az akkor már hónapok óta tartó fájdalmat.

Később néhány évvel visszamentem, akkor álmatlanságban szenvedtem, azon nem tudott segíteni.

Ez után nem tudom már szívből ajánlani, de valószínű az illető úr már nyugdíjba is vonult azóta.

2014. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik korzetben kerned?
2014. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen,voltam akupunktúrával kiegészítve

Nagyon jó tapasztalatom van,vállam voltak problémák.

dr.Sári Erzsébet rendelőjábe jártam a 13.kerületben,és Tompa Marcsi volt a reflexológus.

Mindkettőjüket tudom javasolni,nagy tudásúak,kedvesek

2014. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez így 50/50, szóval igazából nem jutottam előbbre. :) A körzet nagyjából mindegy, csak a főváros legyen, ha jó, az ember elmegy akárhova.
2014. jan. 18. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!