Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok olyan nőgyógyászt...

Tudnátok olyan nőgyógyászt ajánlani Budapesten, aki nagy tudású, de rendes és megértő? Rossz tapasztalataim miatt már nem merek bevállalni még magánorvost sem ajánlás nélkül. Bízom bennetek. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2013. okt. 7. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hol szeretnél?

Én kettőt tudok.

Káposztásmegyeren rendel Dr. Győry Attila, aki zseniális fickó, bár hosszú időre lehet nála időpontot kapni (ha sürgős vagy, akár aznapra is kaphatsz, persze).

Óbudán a Bécsi úton a G1 Intézetben pedig Dr. Kubicsek Tamás. Őhozzá járok most. Fantasztikusan alapos, nagy tudású ember, nem szépít semmit, de nagyon kitartóan keresi a megoldást, jól műszerezett rendelővel.

2013. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hu, Kubicsek doktorhoz nekem is volt szerencsém háromszor is a Bajcsy-Zsilinszky kórházban. Tény, hogy alapos, odafigyel es kedves is, de kicsit köműves keze van... Sok dokinal jártam már, nála volt legkellemetlenebb a vizsgálat. Ettől meg lehet jó szakember persze, de én nem valasztanam.
2013. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Női, vagy férfi doki kellene?
2013. okt. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én Nyitray Gaborhoz járok évek óta, nagyon jó orvos. Eddig minden problemamat komolyan vette, és talált is megoldást. Maganja az 5kerben van a Ferencieknel, uhgal. A neten írnak róla néhol remeket, de kirol nem, velem mindig végtelenül kedves, tapintatos volt, és nagyon laza - az ember valahogy elfelejtettem nála parazni. Amellett eddigi tapasztalataim alapján az egyik legovatosabb orvos, akinek a kezei közé kerültem. Sokat keresgeltem, sokszor váltottam, nála végre hosszú távon kikötöttem.
2013. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elfelejtet
2013. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2: látszik, hogy ugyanazt a Kubicsek doktort ismerjük :) Tényleg kemény a keze, de én egy olyan problémával mentem hozzá, amit senki más (az előtte lévő 3 nőgyógyász és 1 nemigyógyász) nem tudott meggyógyítani. Ő volt az, aki nem adta fel negyedik meg ötödik próbálkozásra sem, végig komolyan vett, nem próbálta beadni nekem, hogy a tünetem "normális" meg "természetes", és addig próbálkozott, amíg sikerült segítenie rajtam... :) Ezért cserébe én simán bevállalom a kemény kezet :D
2013. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dr Kisfalvi István, SOTE II. , Mechwart ligetnél van a magánrendelése. Bátran!
2013. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy Kubicsek doktor is finomodik majd az évek során, talán még senki nem mondta neki, hogy ezt másképp is lehet. fiatal, lelkes, de -ebben legalábbis tapasztalatlan, ha szakmailag nem is az. mikor eloször vizsgált meg nem volt meg a szakvizsgaja, igaz ennek lassan 3eve. Legutóbb 1eve futottam össze vele, terhesen, a kedvessege, közvetlensege nem, de sajna a keze se változott.
2013. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Náluk mennyibe kerül a vizsgálat alapdíja? Sajnos pénzem sincs túl sok, de már rettegek, mert akinél múltkor voltam, bár nő volt, de nem tetszett a stílusa és megszegtem a szabályait - ne szexeljek - és nem tudtam a munkám miatt visszamenni sem időben - pedig szerettem azt a munkát és a lelkemet kitettem érte, de ez nem volt elég, ezért most rúgtak ki, de most végre van időm orvosra. Nos, ezekért ajtóstul kivágnaa doktornő a 12. kerültei szakrendelőből, ami ugye ingyenes, én pedig rosszul bírom a letolást, amilyen lelkiismeretes vagyok és mostanában nem akarok többször sírni. Ezért nem akarok a János kórházba menni, mert a multkor elmentem sietve egy rendelésre, ahol nem a doktornő volt és ott meg nem akartak nagyon még véleményt se mondani, nemhogy megvizsgálni, mondván, hogy a doktornő betege vagyok.

A munkám miatt a problémám már elég régóta húzódik, ezért szinte azonnal kellene az ellátás. Bűntudatom van, mert a szex többször is becsúszott. A mostani párommal jöttem rá, hogy a szexet élvezni is lehet, ő meg aztán tényleg odáig van a dologért és bár nagyon értelmes srác, súlyos cukorbetegsége miatt sok dologgal úgy van, hogy egyszer élünk. Én sose voltam ilyen, sőt, görcsösen kezet mostam sokszor, bacilusok miegymás, mellette kedztem végre felengedni és élvezni az életet, ami már nagyon hiányzott nekem a sok idegeskedés mellett, hogy mitől lehet valami betegséget elkapni. Buszfogódzkodótól, macskától, miegymás. Végre jobban voltam és tessék, beütött valami, amitől azért egy kicsit mégiscsak jobban tudom értékelni, hogy egyszer élünk, meg hogy a szex jó, és már nincs miatta bűntudatom sem, amit anyukámnak sikerült belémültetnie. Szóval: legkevesebb pénzből, perzse gyógyszerrel együtt és aztán további vizsgálati díjakkal melyik orvos oldható meg? 3 hónapja lakom Budapesten, és sajnos megint állást kel keresnem. A szüleim csak minimálisan tudnak támogatni.

2013. okt. 9. 10:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajna, a magánrendelések mind drágák :( Kubicsek dokinál egy ultrahangos teljes vizsgálat asszem ~12000-be kerül. Plusz a gyógyszer, ami esetenként marha drága tud lenni.


A leírtak alapján szerintem neked SZTK-ba kellene menned, és ez megint egy olyan dolognak hangzik, amit túlparázol. Nem kell hagynod magad lecseszni. Az orvosi utasításokat viszont igenis vedd komolyan, ha nincs szex, akkor nincs szex!!, akár akarja a pasid, akár nem! Legyen ennyi önbecsülésed, hogy nem "szolgálod ki" ilyenkor, az egészséged igenis legyen neki is fontos!

2013. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!